Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen sógornővel? Rágalmazó, hazug, nem normális.

Figyelt kérdés

Tesóm és a lány 1,5 éve vannak együtt. Fél év után költöztek össze, a tesómmal közös lakásunkban, akkor mutatta be a családnak a lányt én akkor már Amerikában voltam aupairként. 1 évig voltam kint, most karácsony előtt jöttem haza.

Én most találkoztam vele először, párszor mikor tesómmal videochateltem, beleköszönt stb., de ennyi.

Szüleim, nagyszüleim imádják. Csak jókat hallottam róla. A családi ebédnél kis visszafogott, aranyos lánynak tűnt. Na ez mióta együtt élünk eltűnt. Valamiért irigy rám. Vagyis nem valamiért mindenért. De tényleg minden apró hülyeséget irigyel tőlem. Aztán most visszahallottam keresztanyumtól olyan dolgokat, hogy azért küldtek el kint a családtól mert lefeküdtem a kinticsalád apukájával. Mint kiderült ezt mindenkinek előadta a családban. Fogalmam sincs miért csinálja ezt. Tesómnak is mindig fikáz, hogy nem takarítok, mosogatok, nem főzök rájuk is (én nem eszek húst, ők igen) stb. Utánuk valóban nem. Miért tenném? Próbáltam vele beszélni, de tagadta. Vagy olyan beleéléssel adja elő magát, hogy lassan már én is elhiszem, hogy ilyen szar vagyok.

Volt már valaki hasonló helyzetben?



2019. jan. 12. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Kié a lakás,én simán helyre tenném a kis féltékeny betolakodót,vagy elhúznék és a teso adja oda a pénzem..
2019. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem volt ilyen a családomban. Annyira elvakultan utált engem, hogy el is hitte saját magának is a hazugságait, amit rólam terjesztett. (Én úgy voltam vele, hogy klinikai eset, és ennyi.)
2019. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk az is érdekes család,ahol egy ilyen sztori hallatán az újdonsült rokonnak hisznek és nem a sajátjuknak.
2019. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
BIZTOS hogy a kiscsaj kavar? Lehet valamelyik aki neked dumál rühelli a csajt, de ahhoz beszari hogy ő maga utálja ki a családból, és téged akar összeugrasztani vele, hogy téged utáljanak ha lelép a csaj.
2019. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem tetszik neki, hogy hazajöttél a SAJÁT lakásodba (még akkor is az, ha felesben a tesódé).

Zavarod, útban vagy neki.

Helyre kell raknod, mert neked nem kell ellátnod, főznöd rá, ha bąszni van esze, meg odaköltözni, akkor lássa el magát!

Sürgősen rakd helyre a képmutató kis szendikét, amíg valami trükkös mélytorkossal, úgy el nem veszi a mafla tesód eszét, hogy kitesznek onnan!

Nagyon határozottan állj ki magadért a család előtt is!

Simán hazugozd le.

2019. jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Az nem derült ki az írásból, hogy hazug is, vagy szimplán mindent, amit ti ketten a tesóddal megbeszéltek, elmond a családban. Mindkettő gáz, de azért nem azonos mértékben.

Amíg nem laktál velük nem zavartad a köreit, most meg van egy ember a "lakásában", akit kerülgetni kell. Tesóddal beszélj, hogy három lehetőség van:

- a lány megváltoztatja a viselkedését

- kifizeti a te részedet a lakásból

- a lakás fele után, amit ők használnak helyetted, albérleti díjat fizet neked, amiből te tudsz máshol albit fizetni (zárójelesen itt jegyezném meg, hogy amíg te nem ott laktál, ők a teljes lakást használták, a te részed után neked lakáshasználati díj járt volna - ami persze jó kapcsolat esetében fel sem merül, de ha kenyértörésre kerül a sor, ezt is meg lehet említeni)

Az pedig természetes, hogy mindenki maga után takarít, főz, mos - ha te egész nap otthon vagy, akkor sincs neki semmi köze hozzá, hiszen a SAJÁT lakásodban azt csinálsz, amit akarsz, nem egy befogadott rokon vagy.

Ácsi: a csaj tudja, hogy a lakás fele a tiéd?

2019. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Hmm..minek tűröd? Habár nem vagyok az erőszak hive, de ez esetben a kishölgy kapna tőle egy pofont az biztos. Mit képzel? Ha ilyet merne terjeszteni róla, hát nem járna jól az biztos. Nem kell szerénykedni meg aranyoskázni vele, hanem keményen beolvasni, hogy kur*a gyorsan fékezze magát, mert kilógatod az ablakon!!!
2019. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5%
Nem vagyok az erőszak híve, de ez nálam messze túl megy minden határon. Kaona a caaj olyan parasztlengőt hogy Ózdig repülne.
2019. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én leülnék hármasban, és közölném:

1. A lakás fele az enyém.

2. Ha nem fejezi be a rágalmazást, pletykát beperelem.

3. Kérem a lakás felének az árát egyösszegben, kp-ben.

4. Ha nem fejezi be az áskálódást, hogy össze akar ugrasztani a testvéremmel, akkor kiadom a lakás rám eső részét albérletbe; vagy elköltözöm, és havi bérleti díjat fizetnek nekem.

Arra ne számítsanak, hogy én költözöm.

Valamint:

Mindenki maga után takarít, mos-főz.

Amúgy jobban járnátok, ha a kis kakukkmadarat kihagyva megbeszélnéd a testvéreddel, eladnátok a lakást, és mindenki menne a maga útján.

Ezzel a nővel nem fogsz dlőre jutni. Az ilyen alamuszi kígyók addig askálódnak, míg meg nem mérgezik az egész famíliát.

2019. jan. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég buta vagy, hogy együtt élsz vele. Kérd meg a testvéredet, hogy távolítsa el onnan, vagy pedig tedd pokollá az életét, hogy saját maga menjen el. Millió és egy trükk van, hogy tudod megkeseríteni minden percét, amit a lakásodban tölt, legyél kreatív.
2019. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!