Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ezek után hogy viszonyulnátok...

Ezek után hogy viszonyulnátok az ajándekozáshoz?

Figyelt kérdés

Férjem testvérééknek 3 éves a kisfia,mi vagyunk a keresztszülei is. Születésétől fogva bármi ajándekot kapott az minőségi játék volt,legtöbbször 8-10ezer,de ha olyat láttunk meg vagy tudtuk hogy jo lenne volt drágabb is.

Most már nekünk is van egy kisfiunk,fél éves. Volt névnap karácsony mikulás. Pepcos és piacos 1-2ezres játékok és keresztgyerekre már nem jó és nem eladott ruhát kapott...(most vettként feltüntetve de hülye se vagyok látom hogy árulja csak nem vitték el).

Ha anyagilag rosszul állnának akkor szavam se lenne. De jobban keresnek mint mi,kocsijuk annyiba kerül mint nekünk a ház...Mi se élünk rosszul,megvesszük ami a gyereknek kell,de amikor a pepcos sz@r a gyerek kezét felsérti azért felcsesz.

De ha átterünk arra hogy mi is csak gagyit veszünk azzal nem a szülőkkel tolunk ki,a gyerek semmiről nem tehet. (felnőttek nem ajándékozzuk egymást)

Ti mit csinálnátok?


2019. jan. 12. 16:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
86%
30! Jogos! Csak nem hinném, hogy kérdező sogornoje tiszta szívvel nyújtja át a vackok át ajandekgyanant, vagy bolti Mikulás csomagot egy fél évesnek...
2019. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
68%
Ahogy látom, itt mindenki nagyon szívesen kapna 1-2 ezer forintos szarokat úgy, hogy ő maga tízezres nagyságrendű ajándékot vásárol a sógornője gyerekének. Nagyon önzetlen itt a társaság.
2019. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 A kérdező kommentje:

22: az ő gyerekükön kívül csak a hugom kislánya kap ajándékot, neki is megvesszük amit szeretne,igaz ő már nagylány, 8 éves. (onnan visszafele is megvan,ők is kb úgy állnak anyagilag mint mi).

Másénak nem veszük, barátnőkének csak amikor megszületik a pici és babalátogató de amugy nem.

2019. jan. 12. 18:16
 34/64 anonim ***** válasza:
53%

Az h vki balek és nem érzi h utálják és h ő kapar ezért több 10 ezret költ és reménykedik h vissza kapja v befogadják őket,de kb turist kapnak,az az saját sara. Le kéne esnie.. Itt eleve nem jó a kapcsolat..

36N

2019. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 A kérdező kommentje:
30as: mi eddig olyan ajandekot adtunk ami szivbol jott,probaltuk h öruljon neki,ha ezek dragabbak hat dragabbak. De hogy egy nem túl eladható ruha vagy egy rossz minosegu jatek szivből jön e azt döntsd el...
2019. jan. 12. 18:19
 36/64 anonim ***** válasza:
91%
Ha a kérdező lenne a jómódú sógornő, és azt kérdezné, hogy attól, hogy az anyagilag náluk kevésbé jól álló rokon nagyvonalúan ajándékozza az ő gyerekét, de ő azért vásárolhat-e gagyit viszonzásul, akkor is ilyen megértőek lennétek?
2019. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
92%
De miért erőlteted látod h nem vagytok fontosak ha szart ad meg ócska ruhát te meg 10 ezrekért.. Én is kaptam ilyet én vettem drága szarokat ő meg turisat adott amit bevittek hozzájuk,ennyire tartott, be is fejeztem a dolgot, és max hello szia viszony maradt-- Az baj h nem látod a lényeget.. :(
2019. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:

Én látom hogy sz@rragás megy,viszonozni luxus.

Csak eddig se neki hanem a fiának adtunk amit adtunk.

2019. jan. 12. 18:27
 39/64 anonim ***** válasza:
97%
Én se tudnék jó pofát vágni ahhoz, ha hülyének néznek. Nekem is volt hasonló helyzet az életemben (nem gyerek és keresztgyerek viszonylatban, hanem simán egymás karácsonyi ajándékozása egy családtaggal). Én minőségit vettem, utánajártam, tőle pedig gagyi szart kaptam (ő volt a jobb módú). Én úgy oldottam meg, hogy leállítottam vele az ajándékozást. Egyik alkalom előtt két hónappal, szóban is elmondtam, hogy szerintem fejezzük be, egy "boldog szülinapot", oszt ennyi.
2019. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
72%
De most mi a megoldás akkor? Adjon ő is szart és ócska ruhákat, vagy fejezzék be az ajándékozást egymás gyerekének?
2019. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!