Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehet tenni, ha értelmes...

Mit lehet tenni, ha értelmes csinos romalányt nem engednek hogy a magyar barátjával legyen?

Figyelt kérdés
Állitólag a családon hatalmas nagy szegyen esne..
2019. jan. 25. 19:57
 1/6 szántóvető ***** válasza:
81%
akkor keresel egy értelmes csinos romafiút.
2019. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én a pasi vagyok es szerelmesek vagyunk
2019. jan. 25. 20:21
 3/6 Skorpió87 ***** válasza:
45%

Szia! Szerelmes vagy egy romalányba? Fura, hogy pont ők nem fogadják el. A te szüleid hogy vannak vele?


Hasonló az én esetem is... Az ilyen dolgot felvállalni iszonyú nehéz, fájdalmas. Nem is tudom, hogy törődjek bele...Szenvedek egy ideje én is...

2019. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
55%
Inkább hagyd, mielőtt a kiscsalád rád gyújtja a házat. Vannak ilyen családok, ahol szigorúan veszik, hogy csak cigánnyal lehet kapcsolatban a fiú/lány. Kb. akkor hallgatnak el ha összeházasodtok és a lány elköltözik, de a lánytól is függ hogy el meri-e hagyni a családját egy fiúért.
2019. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Egyvalamit tehettek: elköltöztök az ország másik részére, lehetőleg egy nagyvárosba, ahol senki nem ismer titeket. Oda remélhetőleg nem ér el a kezük, ha csak nem a vajda közeli barátai/rokonai.

De ez azt jelenti, hogy legalább a roma lánynak, de gyakorlatilag mindkettőtöknek teljesen megszakad a kapcsolata a szüleivel, testvéreivel, rokonaival. Mert ha csak a te szüleidet látogatjátok, máris el tudnak a lány rokonai kapni titeket.

Lehet, hogy ez túl nagy ár a szerelemért....

2019. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Karena26 ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a lánynak már megvan a jövendőbelije!

A legtöbb roma familiában már születéskor eljegyzik a lányokat egy olyan roma család örökösével, akinek a családjával jóban vannak.

Az ilyen eljegyzések komoly gazdasági szövetségek, a két család anyagi összefonódását eredményezik, ezért felbonthatatlanok!

A felbontása a szövetség megszegését jelenti, és a család teljes elszigetelődéséhez, elszegényedéséhez, kirekesztéséhez vezet a roma tàrsadalomból!!! Ez nagyon komoly dolog!!! Ez nem rólatok szól, hanem az egész családjáról, jövőjéről!


Vagy "csak" rasszisták, és nem szeretnék egy nyamvadt gádzsinak adni a kiskirálylányt. A romák egyébként sokkal rasszistábbak, mint a nem romák...


Azt javaslom, szeressétek egymást a lánnyal, de ne tervezzetek közös jövőt, s ha eljön az idő, engedd el! Az ő érdekében.

2019. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!