Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti mit kezdenétek olyan...

Ti mit kezdenétek olyan szülővel, nagyszülővel, közeli vagy távoli rokonnal, aki folyton iszik, nincs tekintettel másra, folyton beszól bármiért, egyfolytában rágyújt akkor is, amikor nem szabadna?

Figyelt kérdés
Én eljutottam már egy pontra, hogy nekem egy ilyen ne dirigáljon, aki semmit nem tett le az asztalra. És emiatt döntöttem úgy, hogy le fogok válni annak a személynek a családfájáról, többet nem lesz a rokonom! Itt már nem elég az ignorálás, ezt kell tennem szerintem.

2019. jan. 29. 23:51
 1/6 Karena26 ***** válasza:
48%
Hát igen. Mást nem is nagyon lehet tenni. Én azért még imádkoznék érte - jó messziről.
2019. jan. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
65%
Jól gondolod. Vedd körbe magad jó emberekkel. Aki ilyen és család tag meg nem muszáj mindig velevelük lenni,de azért néha látogasd meg őket pár percre,amíg jól érzed magad addig foglalkozz velük :)
2019. jan. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Családot nem választhatsz, de barátokat igen."
2019. jan. 30. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az apám ilyesmi. Elkoltoztem jó régen. Most meg kéthetente egyszer találkozunk azt valahogy kibirom. Sok disznósagot elkövetett, de nem tudom megtagadni. Anyám szintén sok disznósagot csinált. Egyedüli gyerek vagyok. Senkijuk nincs...
2019. jan. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az alkoholisták nagy részével sajnos nem lehet mit tenni, hogy észhez térjenek, mert egyszerűen nem fogják fel, milyen rossz az, amit művelnek!

Amikor egyedül maradnak, akkor sem térnek észhez, hanem még többet isznak, elveszítik a munkájukat is(ha nem vesztették még el), és csak a halálos ágyukon jönnek rá, hogy mennyire elcseszték az életüket!

2019. jan. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól látod, ez a legjobb amit tehetsz.
2019. jan. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!