Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mondjam az igazat? Egyáltalán...

Mondjam az igazat? Egyáltalán megkell magyaráznom?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, van egy 17 hónapos lányom, keresztapám holnap jön hozzánk, mert papám hozott neki egy levelet én pedig ráírtam hogy nálunk találja. Viszont így észre vette hogy nem vagyunk ismerősök mert letöröltem. Úgyanis nem látogatott meg minket, utoljára 2017. Júniusban találkoztunk amikor meghivott a fia ballagására, akkor azt mondta majd meg látogatnak,(gondolom a borítékba tett pénzt keveselte, 15.000ft)augusztusban megszületett a kislányom, akkor még írtam nekik egy karácsonyi üzenetet de nem válaszoltak, majd 3 nappal később töröltem őket. Nagyon haragszom rájuk. Papám is közel 80 éves és soha nem látogatja meg, mindenkitől elzárkóztak senkivel sem tartják a kapcsolatot.

Szóval ha holnap esetleg rákérdez mit válaszoljak??

Igazából ahogy írta hogy holnap délelőtt jön eléggé gyomoridegem van..


2019. febr. 3. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

17 honapos a lányod. Gondolom nem szoptatod már. -> gyomoridegre egy kis finom pálinka?

Tkp. mire is kérdezhet rá?

2019. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia... Még szoptatom de pálinkám sincs, marad a wczés... Hát arra hogy miért töröltem őt? Mert írta hogy töröltetek minket, azt is a facebookon láttuk hogy megszületett a baba de nem is válaszoltunk, én erre annyit írtam hogy még karácsonykor is írtunk nekik üzenete.



hát ez kicsit bonyolultabb helyzet egyébként 🤐

2019. febr. 3. 22:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj, mondd meg nyugodtan, hogy nem válaszolt az üzeneteidre, azt hitted, hogy őt idegesíti, ha ráírogatsz, mert annyira elzárkózó életet él, ezért tapintatból és illemből törölted. Szóval burkoltan támadj vissza, hogy ő volt az oka, te csak jót akartál neki. Ami amúgy nagyjából igaz is. Ha újra bejelöl, jelöld vissza nyugodtan, csak kapcsold ki a követését, így nem fogod látni, mit posztolgat, nem lesz tele az üzenőfalad az ő szemétjeivel, de nem is lesz oka megsértődni (mert arról nem tud, és nem kap értesítést, hogy nem követed).
2019. febr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem azert de azert torolni egy ismerost mert 3 napig nem valaszol az elegge gaz. Az igazsag felszabadit.
2019. febr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Mondd meg neki, hogy „ azert toroltelek, mert en is ignoralva ereztem magam altalad“.
2019. febr. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

Ha abból valaki ügyet csinál, hogy letörölték Facebookon, ott vannak bajok. Mondd el, hogy bosszantott a nemtörődömsége és emiatt felhúztad magad és törölted.

Amúgy ez is kétirányú dolog, mert te se kerested nagyon őket, hogy nem válaszol, meg nem látogatja a papát, minden rendben van e.

2019. febr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki az igazat, neked jobb lesz, a többi pedig az ő dolga. Amúgy sem a Facebookon kéne élni, ő is nyugodtan felemelheti a telefont, hogy boldog karácsonyt kívánjon. Ahogy te is!
2019. febr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na mi volt?

En azt mondom iylen helyzetekben, hogy bocs mar mas ismerosom is jelezte ezt a problemat, nem tudom mi tortent egy idoben nagyon faradtan szelektaltam az ismeroseimet es lehet veletlen toroltelek, de jelolj csak be, vagy majd en el ne felejtsem. Es folytasd mas temaval. Azaz szrd le.

2019. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Semmi különös, be sem jött... És közölte hogy ő mennyire haragszik amiért nem hívtuk őket hogy jöjjenek babalátogatóba...
2019. febr. 4. 16:59
 10/11 anonim ***** válasza:
:D akkor hagyd ra, mi az h meg o haragszik? Hivni kell vkit latogatoba? Ilyet se hallottam meg!!! Ne torodj vele, de ahogy az irasodbol kisut, napokig ragodni fogsz rajta. ( en is ilyen vagyok SAJNOS)
2019. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!