Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek gáz egy unokatestv...

Szerintetek gáz egy unokatestvérrel aludni? Ő 28F én 26L

Figyelt kérdés
2019. márc. 10. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Pucéran azért cink, hacsak nem tényleg egymás mellett nőttetek fel. Egyébként nem mondanám annak.
2019. márc. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonymousreview60 ***** válasza:
86%

1. A magyar Polgári Törvénykönyv nem tiltja az unokatestvérek házasságát vagy gyeremeknemzését, ergo a szaxuális kapcsolatát sem. Ráadásul nagykorú, talán már felnőtt is személykről beszélünk.

2. Én a testi kapcsolatot nem ítélem el, de veszélyes, mert neadjisten szerelemhez, gyerekhez vezet. És a genetikai defektusok halmozódása miatt az unokatestvérek gyermeknemzésétől viszolygok.

3. Ha helyhiány miatt egy ágyban, de pizsamában alszotok 1-1 alkalommal, az nem gáz. De én személy szerint ettől is viszolyognék kicsit.

2019. márc. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Hat bizony volt h a mamanal a fiu unokatesommal aludtunk egyutt mert buli volt hajnalig filmezni,beszelgetni,okorkodni,lelkizni (es nagyon tobb hely se volt XD) de ha valaki epelmeju az ennel tobbet nem lat bele.. Szoval nem ciki szerintem. Egyidosek vagyunk egyebkent.
2019. márc. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Egy házban?


Egy szobában?


Egy ágyban?


Ruha nélkül?


Egymáson?

2019. márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az unokatesóimmal olyan viszonyban vagyok, mintha a tesóim lennének. Bármikor bármelyikkel aludnék együtt. Soha nem tudnek rájuk férfiként tekinteni, es ők sem nőként tekintenek rám. Hanem rokonként. Tehát igen, ruhában, semmi intimitással.
2019. márc. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utálatos az ilyen típusú kérdés, melyet nyitottan hagy a kérdező, nem fejti ki a részleteket és hagyja, mindenki azt lásson bele, amit akar!


Ha kizárólag alvásról van szó, akkor lehet olyan élethelyzet, amikor ez megtehető.


Amennyiben szexualitás az indíttatása, úgy értelmes emberek nem tesznek ilyet. Persze néha összejön néhány primitív, alacsony értelmi színvonalú embernél. Az ilyenre nincs magyarázat, nincs feloldozás, nincs bűnbocsánat. Nem olyan világban élünk már, amikor bármilyen okkal ez megtehető lenne! Hiszen mindenki tudja, ez egészségtelen! Akik tudatosan lépnek erre az útra, azok ne csodálkozzanak, ha kivívják a környezetük ellenszenvét.


Mint oly sok embernek, nekem is vannak ellenkező nemű unokatestvéreim, egyiket, másikat ruhátlanul is láttam gyermekkorunkban, de olyan is akad, akit később is. Szexuális indíttatás főleg kamaszkorban merül fel, amikor még keresik az utat az emberek. Mi a fantáziálás szintjén nem léptünk túl soha. Tagadhatatlanul megállapítottuk eljött az a pont életünkben, amikor már nem kéne egymás előtt öltöznünk. Kapcsolatunk mai napig, felnőtten is nagyon szoros, testvéri. Sokkal több, mint egy családon kívüli baráttal, de sokkal kevesebb, mint egy szeretővel.

Születésünktől kezdve fontos az ellenkező nemű testvér, unokatestér! Általuk megtanuljuk, miként kell bánni az ellenkező nemmel, miként gondolkoznak, miként látják a világot. Tagadhatatlan, nagyban hozzájárulnak szexualitásunkhoz, de kizárólag elméleti, lelki síkon. Testiséggel nem szabad beszennyezi mindezt!

47F

2019. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!