Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek jogosan fejeztem...

Szerintetek jogosan fejeztem be a párom húgával?

Figyelt kérdés

7 éve vagyok párommal,és van egy közös gyermekünk is.Amióta megszületett a kisfiúnk rengeteget változott a sógornőm,de az utóbbi félévben folyamatosan beszólogatott nekem.(Mindennap jött nálunk)Nagyon alattomos volt.Akkor csinálta amikor a párom nem volt itthon.Előtte mindig mosolygott rám,és viccelődött velem.Az utóbbi találkozásunknál túl lőtt a célon.Senki nem kérte szóljon bele abba,hogy hogy nevelem a gyermekem,de ő megtette,és mellette jól ki is elemzett.teljesen leírt hogy semmire sem vagyok jó.egy gyenge jellemnek tart.Páromra való tekintettel azon kívül hogy megvédtem magam,én nem illetem őt semmilyen jelzővel pedig elég cifra dolgokat tudok róla...Szó szerint kikészültem tőle,mert nemtudom hogy mire volt ez jó neki.rengeteget segítetem neki.szinte én intéztem a dolgait.jól meg is köszönte nekem.az eset után eljött,és én levegőnek néztem.azóta nem jön hála az Istennek :)

Mindig elnéztem a csipkelődéseit,hogy elkerüljem a konfliktust..erre még nagyobb lett,és hatalmas haragot érzek.minden nap eszembe jut amit velem tett.idővel könnyebb lesz?annyira nem képes hogy belássa tévedett,és bocsánatot kérjen.



2019. márc. 13. 11:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Mit lehet erre mondani kívülállóként?

Csak a te elbeszélésedből "ismerjük" a dolgokat.

Lehet, hogy igaza volt és a jóindulat motiválta, lehet, hogy neked van igazad, nem ismerjük a részleteket.

Lehet, hogy ő úgy gondolja, hogy családon belül lehet őszintén beszélni, te meg nem érzed így.

2019. márc. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A párom mellettem áll,és ő sem érti hogy miért csinálta ezt.Többet várt el tőle velem szemben.De szólni nem mer neki mert rögtön megharagna.semmit nem lehet vele megbeszélni.elmondja amit akar,és tovább áll.
2019. márc. 13. 11:23
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
7 év után tetted helyre,én az elsőnél szépen kikisérem az ajtohoz ha ott a Párom akkor is.. Fejedre nőtt a probléma,és vszinu vmi van a háttérbe különben nem lenne ilyen irigy rád,és nem akarna kifurni,az h mi az csak ti tudjátok,mi nem,eleve nem kell a bocsánata,ignorálni kell szépen,levegő innentől,párod rendezze,ha ő se áll melléd lehet a kapcsolatot is átkéne gondolni..
2019. márc. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Így elég nehéz bármit is írni, hogy nem lehet tudni, hogy mi történt.

Szerintem nem jó magadban tartani, ha valamivel megbántott. Mondd meg neki, lehet normálisan is, nem kell bunkón. Így ha megsértődik, akkor tudod, hogy nem miattad, hanem bármit mondhattál volna, akkor is megsértődött volna.

Az jó, hogy a párod melletted áll.

Mást nem lehet tenni, mint minimálisra csökkenteni a találkozásokat a húgával.

2019. márc. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Vannak olyan emberek, aki képtelenek bocsánatot kérni, ő ilyen.
2019. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen ez már nekem is eszembe jutott,hogy nem lett volna szabad ilyen sokáig tűrnöm,mert egyre durvább dolgokat vágott a fejemhez a semmiből kirobbanva...már általános dolgokról sem lehetetf vele beszélni,mert rögtön odaszúrt valami bántót,és utána haza is ment..ott hagyott emésszed te hulye.
2019. márc. 13. 11:33
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Vmiért nagyon frusztrált rád, Meddő? Nincs pasija? Családja? Édestestvérek? Itt vmi nem kerek.. Én az elsőnél kitettem volna ajton kivulre..
2019. márc. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Van családja,de ahányan vannak annyi fele húznak.egy házban laknak de szinte semmit nemtudnak egymásról.mi mindenben támogatjuk egymást.lehet ez is baja.néha próbált irányítani minket hogy mit csináljuk,de mi ha más megoldást láttunk jónak akkor aszerint cselekedtünk.ilyen dolgokra is húzta a száját,és grimaszolt amikor a testvére nem látta.
2019. márc. 13. 11:45
 9/17 A kérdező kommentje:
Irigykedni nincs neki mire,mert semmire nincs gondjuk.mindenük megvan. nagyon fáj,hogy minnél jobban próbáltam vele jóban lenni(mivel napi vendég volt nálunk,a kisfiúnk szereti) ő annál jobban taszított,és megmutatta,hogy sosem fog elfogadni.
2019. márc. 13. 11:59
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi a baja h ti család vagytok ők meg max albérlők egy házban,tuti ez baja h látja h ti családként müködtök van szeretet figyelem ami náluk nincs ,uncsim detto ez,folyton uszit minket,de nem adjuk meg az örömöt h lesüllyedjünk az ő albérlő család szintjére ahol azt nem tudja h a gyereke hány éves,és ő szuperanyának hiszi magát mert vett neki egy ifont..
2019. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!