Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek jogosan fejeztem...

Szerintetek jogosan fejeztem be a párom húgával?

Figyelt kérdés

7 éve vagyok párommal,és van egy közös gyermekünk is.Amióta megszületett a kisfiúnk rengeteget változott a sógornőm,de az utóbbi félévben folyamatosan beszólogatott nekem.(Mindennap jött nálunk)Nagyon alattomos volt.Akkor csinálta amikor a párom nem volt itthon.Előtte mindig mosolygott rám,és viccelődött velem.Az utóbbi találkozásunknál túl lőtt a célon.Senki nem kérte szóljon bele abba,hogy hogy nevelem a gyermekem,de ő megtette,és mellette jól ki is elemzett.teljesen leírt hogy semmire sem vagyok jó.egy gyenge jellemnek tart.Páromra való tekintettel azon kívül hogy megvédtem magam,én nem illetem őt semmilyen jelzővel pedig elég cifra dolgokat tudok róla...Szó szerint kikészültem tőle,mert nemtudom hogy mire volt ez jó neki.rengeteget segítetem neki.szinte én intéztem a dolgait.jól meg is köszönte nekem.az eset után eljött,és én levegőnek néztem.azóta nem jön hála az Istennek :)

Mindig elnéztem a csipkelődéseit,hogy elkerüljem a konfliktust..erre még nagyobb lett,és hatalmas haragot érzek.minden nap eszembe jut amit velem tett.idővel könnyebb lesz?annyira nem képes hogy belássa tévedett,és bocsánatot kérjen.



2019. márc. 13. 11:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Akkor biztos erről lehet szó.Igazad van.Köszönöm szépen a válaszokat :)

Nagyon jókat írtatok.megfogadom a tanácsaitokat.

Nagyon nehéz,de túlteszem magam rajta,és soha többet nem engedek neki.

2019. márc. 13. 12:21
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
De egyáltalán mi volt az amit mondott, amivel megbántott?
2019. márc. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Amiota megszülettem Apámék unokatesoja folyamatosan gyermeknevelési könyveket vesz/tanácsokat oszt, mert én mennyire "neveletlen" vagyok, pedig a fia fiatalabb mint én (ergo meg a gyakorlata is kevesebb), és még én is látom, h f.ngja sincs a gyereknevelésről. (A nagyobb fia 13 evesen megkérdezte, h 'mi az a mozi, ő még sosem volt ott', pedig Budapest közelében laknak, a srác pedig Budára jár suliba...

A kisebbik pedig úgy elküldi melegebb éghajlatra 3 évesen a saját apját, hogy még en sem használok olyan szavakat...)


Le kell nyelni, és röghögni rajta.

2019. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hagynod hogy nyakadra nőjjön.

Tudod valamiért az anyós vs meny, sógornő vs meny "természetes" ellentétek, nagyon ritka hogy jól kijöjjenek.

2019. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igazából ez már halmozódott nálam.mindig kioktatott mindenről.leteremtett,amint bármiről is mertem véleményt mondani.már azt sem tudtam miről,és hogyan beszéljek,hogy ne tudjon belekötni.ilyenekkel jött hogy én pont ezt néztem ki belőled/nem értelek én téged...stb stb...amikor látta hogy simán mennek a dolgaink minden szarert belém szúrt.már gyomoridegem volt amikor tudtam hogy nemsokára betoppan.a gyerekem miatt tűrtem ennyi ideig,mert nagyon szereti a nagynénjét.
2019. márc. 13. 15:56
 16/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek úgy kell csinálnia mindent,ahogy ő eltervezi,ha ez nem így alakul akkor vagy megharagszik vagy kivárja a megfelelő időt,és a semmiből úgy odavág,hogy köpni nyelni nem tudsz.ilyen tipus.de amikor idejött sírni én vigasztaltam.ugyanúgy kritizálták a kollégái,ahogy ő engem.szerintem rajtam gyakorolta.szépen elemezgetett,és Csernus stílusba adta elő a mondandóját :D már én is nevetek rajta.ez jó jel :DD
2019. márc. 13. 16:06
 17/17 A kérdező kommentje:
Tudom én is hibás vagyok,mert ha én is néha néha odaszólok neki,akkor lehet viszább vett volna magától,de én nem vagyok ilyen típus.Nekem nem érdekem hogy megbántsak másokat.mindenkivel próbálom az arany középutat tartani.Eddig sikerült is.A gáz az egészben,hogy még ő jár büszkén,aki mindent jól csinált.
2019. márc. 13. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!