Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi a velemenyetek arrol ha...

Mi a velemenyetek arrol ha egy csaladtagotok letilt titeket a kozossegi oldalarol?

Figyelt kérdés

Anyukam (es mi a gyerekei) nem tartjuk a kapcsolatot anyukam testverevel.

Talan minden evben egy boldog karacsonyt uzenet es ennyi.

A hugom elmeselte hogy honapokkal ezelott megkereste ot facebookon anyukam testvere, es elkezdtek beszelgetni. De a noverem azt mondta hogy elege kett hogy allandoan csak panaszkodik igy fogta es letiltotta ot onnan.

Ezt csak en tartom tulzasnak? Eleve ha annyira zavarja egyszeruen ne irjon vissza aztan majd eszbe kap hogy valami nem oke, na de ez a letiltas? Ez csak nekem tulzas?


2019. márc. 17. 00:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a hugod el tudja dönteni, hogy kezeli az ismerőseit akár offline, akár online.
2019. márc. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Ennek van előzménye,sajnos én is tiltottam már,folyamatosan baba fotot küldöt,mikor percenkét jött h eszik kakil büfizik,meg energiavámpir siroszájut aki csak panaszkodott mikozben a fontos dolgokat észre se vette maga körül,és h másnak is van mondjuk baja,és olyat akit a hátam közepére kivántam már.. Nem túlzás,nem lehet kierőszakolni bizonyos dolgokat és bizonyos emberek nem hiányoznak az életünkből.. A tiltásnak OKA van..
2019. márc. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
es ha csak ugy teged tiltanak le,neked jol esik ,lehet anyit vissza irni nekem ilyent ne kuldjel,ez a fer
2019. márc. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Korrektebb, egyenesebb megmondani, ha valami zavar, nem érdekel, mint tiltani.
2019. márc. 17. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Ő dolga miként kezeli az ismerőseit, kívülállóként én is túlzásnak tartom, ha csak egyszerűen simán bármiféle magyarázat nélkül egyik ember letiltja a másikat, egyfajta "konfliktuskerülő sunyiságnak" tartom. Meg lehet beszélni, vagy nem feltétlenül kell visszaírni, ha nem személyesen az illetőnek küldi a dolgokat, követését is le lehet állítani.
2019. márc. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég lett volna ignoralni. De az ő döntése, én is tiltottam már le ismerőst, mert folyamatosan irogatott és állandóan posztolt hülyeségeket. Zavaró lett, letiltottam.
2019. márc. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennek fuss neki mégegyszer!

"A HUGOM elmeselte hogy honapokkal ezelott megkereste ot facebookon anyukam testvere, es elkezdtek beszelgetni. De a NŐVÉREM azt mondta hogy elege kett hogy allandoan csak panaszkodik igy fogta es letiltotta ot onnan." [kiemelés tőlem.]

.

"Anyukam (es mi a gyerekei) nem tartjuk a kapcsolatot anyukam testverevel."

Akkor miért akarod erőltetni a kapcsolatot a Fb-on?

2019. márc. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt az ő dolga, nem tudom miért okozott ez neked akkora lelki törést, hogy kérdést írtál ki róla.


Másrészt meg tudom érteni, mindenkinek vannak energiavámpír, önző, panaszkodó ismerősei. Nekem volt egy lány ismerősöm, mindig engem használt panaszládának. Amikor nem beszéltünk évekig és rám írt, hogy mi a helyzet, akkor a válaszom után azonnal nekiállt ezerrel önteni a szart a nyakamba hogy neki így rossz úgy rossz a kormány az ország a mindenki. Azzal a lendülettel tiltottam.


Ha az adott illető sem emberként tekint rám, hanem egy lelki szemetesládaként akkor én sem fogom koptatni miatta a billentyűzetet.

2019. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Anyukam testvere az a nagybatyam vagy nagynenem.

Azert ez nem ugyanaz mint egy ismeros letiltasa.

En is tulzasnak ereznem. Nem kell ra valaszolni mit ir es kesz.

Raadasul hugodnak lehetne annyi esze, hogy netan ha majd idosebb lesz es anyutok megjal akkor lehet a testvere lesz pont az a rokonotok akinek majd o is boldogan panaszkodna...

A tesod gyermeteg...

2019. márc. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kell ra valaszolni mit ir es kesz. És az mitol jobb mint a letiltás,alapbol kommunikálni tudni kéne...

40N

2019. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!