Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Családi esemény, eddig mindig...

Családi esemény, eddig mindig lemondtam, már nem tudok kibújni, hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Születésnapról van szó. Adottak a szülők, harmincas éveik végén. Két kisgyerek, 3 és 4 évesek, a 4 évesnek lesz születésnapja. Eddig kibújtam a szülinapok alól, férjemet küldtem. Az oka, hogy van egy vendég, rokon férfi, akivel nagyon nem bírjuk egymást. Az a baj, hogy ő érezteti is velem, akár társaság előtt is, ezért inkább távolmaradtam eddig. Közben az anyuka (gyerekek anyja) hív, hogy miért nem megyek soha ilyenkor. Tudom, ha idén se megyek, azt már sértődés nélkül nem lehet megúszni. Az a baj, hogy az ellenszenves pasi rokon a fiatal apuka testvére. Én ha egy légtérbe belépek vele, elfogy a levegő.

Mit tennétek?



2019. ápr. 7. 09:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
És hányan lennétek összvissz?
2019. ápr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
49%

Mondjuk felnőtt módjára viselkednék?

Dolgozni se fogsz bejárni, ha lesz egy hasonló kollégád?

2019. ápr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Kevesen, pont ez az:( A kis család négyen, férjem és én, és a nemszeretem rokon hapsi.
2019. ápr. 7. 09:55
 4/28 A kérdező kommentje:
2-es, nem járok dolgozni, szabadúszó vagyok és itthon dolgozom, de nem ez volt a kérdés.
2019. ápr. 7. 09:56
 5/28 anonim ***** válasza:
85%

1-es vagyok.

Az a baj, hogy ilyen létszám mellett "elvegyülni" se tudsz.

Mondanám, hogy mutasd meg magad ott 20 percre, de eleve ha így vagytok azzal az alakkal, akkor 20 perc is rengeteg. Másrészt, ha a férjed maradna még, akkor miattad menjetek haza olyan hamar, szóval necces mindenhogyan.

Eddig hogy bújtál ki, mire hivatkoztál?

2019. ápr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Eddig mindig a munkára hivatkoztam, (grafikus vagyok), itthon bármikor lehet sürgős munkám, ha úgy akarom. Lehet, hogy idén is ez lesz.
2019. ápr. 7. 10:02
 7/28 anonim ***** válasza:
98%
De miért nem lehet megmondani hogy az illetövel kölcsönösen nem bìrjàtok egymàst, nem szeretnéd se magad, se a tàrsasàgot kitenni a kellemetlen légkörnek? Többet nem kellene jellemetlen àtlàtszò hazugsàgokat kitalàlni.
2019. ápr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%
Megmondod az anyukának, hogy neked nem elviselhetö az illetö, meg a piszkßalódása.
2019. ápr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonymousreview60 ***** válasza:
98%
Én a szülőknek elmondanám, hogy az említett ellenszenv miatt nem szeretnék menni, mert csak az a 20-60 perc levegőfogyás is kellemetlen. Nem köteles mindenki a tesómat szeretni, te se a másét.
2019. ápr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igen, igazatok van, a legjobb az egyenes út. Akkor az anyukának elmondom, hogy miért, és akkor megszabadulok, tényleg nem kell kamuznom, "sürgős" munkát kitalálnom többet.

Úgyhogy köszi a tanácsokat, ezt fogom tenni.

2019. ápr. 7. 10:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!