Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nem szeret a családom, mit...

Nem szeret a családom, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, Pesten élek. A testvéreim és az unokatesóim folyton együtt mennek mindenhova, engem soha nem hívnak rosszul esik.Igazából a programokból is kihagynak, csak akkor hívnak fel ha valami kell nekik.

Anyukámmal ugyanez a helyzet.

Mióta a bátyám megnősült, eltávolodtunk teljesen más? ember lett.

Már nincs beszédtémám velük. Ha felhívom anyát és megkérdezi miújság és mesélek róluk, az unokanővérem nekem esik, hogy leadom a drótot.A fia folyton beszólogat én meg engedek és nem szólok vissza, mert nem akarok konfliktust.

Meglátogatom néha tesómékat, de ha én nem keresem őket akkor ők nem hívnak fel. A nyaralásokra sem hívnak pedig jól esne.



2019. ápr. 12. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de ha ennyire mindenki egyöntetűen téged nem kedvel, akkor valószínűleg veled van a baj. Ritkább a másik eset.

Gondold végig, miért lehet ez? Vagy őszintén kérdezd meg őket, mit nem szeretnek benned, min tudnál változtatni? Családon belül ezt meg lehet beszélni. :)

2019. ápr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat abban teljesen egyértek unokatesoddal hogy ne beszélj róluk!!! Semmit!! Beszélj magadrol, az idojarasrol, de ne másról...
2019. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi suttyó paraszt irkál ide!
2019. ápr. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ezt elhiszem, hogy rosszul esik. De okos vagy, hogy nem szólsz vissza, és ennek ellenére, hogy ők nem keresnek, Te azért mégis kívánsz velük találkozni. Szerintem tarts ki, változhat még a helyzet. Én is úgy gondolom, hogy a jó családi kapcsolat nagyon fontos, próbálj meg többet találkozni velük, bár biztos nem könnyű így de akkor szerintem biztos javulna a kapcsolatod velük.
2019. ápr. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia nekem nyugodtan írhastz privátban.Nálunk a nővérem nem foglalkozik velem nem hív telefonon a kislánya jobban szeret engem.
2019. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!