Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kizárhatom magam férjem...

Kizárhatom magam férjem családjából?

Figyelt kérdés
Gyűlölnek, lenéznek, szemembe mosolyognak, hátam mögött kibeszélnek. Egyetlen bűnöm, hogy introvertált személyiség vagyok. Nem akarok többször megpróbálni jó viszonyt ápolni csak azért, hogy az unokatesók találkozzanak. Reggel óta remegek a sértés miatt.
2019. ápr. 18. 17:52
 1/8 anonymousreview60 ***** válasza:
54%
OK, ezek az érzéseid, ez világos. Mi a tényállás? Miből látod, honnan tudod, hogy lenéznek, és nem csak te érzed így, esetleg indokolatlanul?
2019. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már korábban volt, hogy durván letorkolltak semmiségért. Azt követően fél év eltelt, kivárták, míg bocsánatot kérek. Most hogy próbálok ismét kapcsolatot létesíteni (újabb év elteltével), csakhamar oda jutottunk, hogy letorkolltak. A teljes írásos beszélgetést megmutattam saját családomnak, akik nem értik, hogyan lehet így kiosztani, minden szavam ötször gondolom át, nehogy sértő legyen és mégis ez a reakció. A háttérsztorit is ismerik, így még az érveiket sem értik.

Nem akarok részletekbe menni, nagyon hosszú. Éveken át hallgattam, ahogy másokat kibeszélnek, hülyeznek és utána jópofiznak a szemükbe. A hirtelen jövő leoltások mögött pedig gyűlöletet érzek. Másképp hogy lehet így bánni valakivel?

2019. ápr. 18. 18:11
 3/8 A kérdező kommentje:
A köztes időben fontosabb családi összejöveteleken és ünnepekkor jópofiznak. Szóval azért találkozunk. Ez kimaradt. Bonyolult az egész.
2019. ápr. 18. 18:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tehetsz, hogy nem mész el a férjed családjához. A férjed meg vagy megerti vagy nem
2019. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megérti.
2019. ápr. 18. 18:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rájuk, és ne menj a közelkbe. A férjed látogassa őket te maradj otthon. A gyerek(ek) menjenek nyugodtan. Ha bántják őket miattad akkor ők se menjenek.
2019. ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hyppocrite emberek, légy velük olyan,amilyenek õk és ritkisd a találkozásokat velük.
2019. ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Sajnos 8 évig hagytam, hogy ezt tegyék, voltam olyan buta. Amióta megszakítottam velük a kapcsolatot, minden sokkal nyugodtabb.

Azzal hogy magadért kiállsz, és a saját érzéseidet előtérbe helyezed, még nem vagy rossz ember. Ha ezzel az jár, hogy nem beszélsz/találkozol velük, akkor sem. Jól fogod érezni magad a bőrödbe.

Nincs szükséged ilyen emberekre.

2019. ápr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!