Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Feleségek, mi játszódna le...

Feleségek, mi játszódna le bennetek, ha kiderülne a férjetekről (20 éve lennétek házasok+1-2 gyerek), hogy egy nagyon komoly bűncselekmény résztvevője volt? Mielőtt megismert titeket. A kérdés elméleti, természetesen.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha lezáródott az ügy, és azóta nem történne semmi baj, akkor valahogy túltenném magam rajta. Minden embernek ott van a változás lehetősége, ha ő élt vele, akkor nincs gondom.
2019. ápr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
1-es vagyok még: Persze ez attól is függ, mit követett el. Ha emberölés, vagy pedofília, akkor természetesen megbontom vele a házasságomat.
2019. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ mit követett el.

Hatalmas különbség van a fehérgalléros bűnözés, adócsalás, vagy mondjuk aközött hogy kamaszlányokat adott el prostituáltnak.

2019. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
6%
A nők alapból vonzzódnak a börtöntöltelékekhez már nem azért..Nem is tudom hány csajt láttam már ilyen tetkós és kigyúrt börtönös pasi mellet sétálni.ez azért van mert ők megtudják védeni őket,tehát igazi férfiak.Egyébként ha utána nézel van pár sorozatgyilkos is akikért a nők megvoltak halva és szerelmes leveleket irogattak nekik a börtönbe.Ennyit a nőkröl.
2019. ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Elvalnek azonnal. Nekem alapmegy kkmoyl kapcsolatban az őszinteség. Ha a kapcsolatunk elején elmondja, akkor simán lehetséges, hogy ugyanúgy házasság lesz a kapcsolatunk vége. Fontos dolgokat az ember nagyon korán kell hohy megosszon, ha kkmoyl kapcsolatot akar. Gyerek, házasság, nagyobb adósság, meddőség, stb.
2019. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Elvàlnèk. Azért, mert nem volt őszinte, ennyi even at titkolta, gondolom véletlenül derült ki.

Az én párom is volt börtönben egy rövid ideig, mielőtt megismertem. A legelső randinkon elmondta, hogy miért. Azt mondta szeretne őszinte lenni velem. Nyilván elsőre sokkolt, de szerintem így a korrekt nem titkolni évtizedeken keresztül. A múltad is hozzád tartozik.

2019. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ, hogy mi volt az. Ha adót csalt, akkor nem érdekelne, főleg, ha már elévült. Ha sorozatgyilkos volt, akkor nyilván hívnám a rendőröket, mert magamat sem érezném biztonságban.
2019. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
43% Ja néha ki kéne mozdulni az utcára, nemcsak sorozatokból és akciófilmekből tanulmányozni a női nemet.
2019. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs jobb dolgod mint ilyesmin elmélkedni?
2019. ápr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%

Ezen az oldalon a nők akkora erkölcsi magasságokban vannak, hogy rögtön elválnának 20 évvel ezelőtti dolgokért is.

Pedig nekik is van egy -nem is akármilyen- előéletük.

Az, hogy pl előzőleg prostik voltak, avagy hogy hányszor csalták meg a párjukat, vagy loptak el ezt-azt a koleszban, a munkahelyükön vagy a teszkóban stb...stb...az persze nem számít ilyenkor.

Csak az erkölcsi magaslat.

2019. ápr. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!