Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Normális ha egy felnőtt nő...

Normális ha egy felnőtt nő megcsókol egy kisfiút?

Figyelt kérdés
A sógornőmről van szó. Virágot kapott a barátnője 8-9 éves kisfiától, mire meg szájon csókolta a gyereket. Jó, nyilván nem dugta a nyelvét a szàjába, "csak" egy szàjra puszi volt, de szerintem akkor sem normális. A kisfiú arcára kellett volna puszit adnia normàl esetben. Ráadásul senki nem nehezményezte a dolgot, mèg az anyuka sem...

2019. ápr. 22. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Akkor neked mi kozod hozza?

Amugy szerintem se normalis,

2019. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem normális.
2019. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Savanyú a szőlő 😀
2019. ápr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Gusztustalan
2019. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Ezt sem tartom normálisnak, meg azt sem, hogy sok szülő a gyerekét szájon puszilja. Sajnos én is keresztül mentem ezen kisgyermek koromban, az apám részéről. Sosem értettem, miért nem elég az arcra?! 19/f
2019. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Semmi rossz nincs benne.Ez csak egy puszi,minden hàtsó szándék nélkül.
2019. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Nekem ez annyira durva amikor valaki szájon puszil egy gyereket. Számomra a szájrapuszi egy pár között oké. Engem gyerekkoromba csak arcon, homlokom pusziltak és így is van rendjén. Ha bele gondolok mi lett volna ha gyerekként így pusziltak volna meg rosszul leszek és undorodom..
2019. ápr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Vannak családok, ahol ez teljesen elfogadott. Nekem fura lenne, mert nálunk a szájrapuszi a páromnak van fenntartva, gyerekként is így neveltek, de máshol csaladon belül meg tök elfogadott.

Én nem látok ebben rosszat, nem megrontás vagy ilyesmi, egyszerűen mások a szokások.

2019. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Van aki így neveli a gyerekét. Nagynéném is erre szokatta a lányait. Nekem is mindig szájra akartak puszit adni, de én roszzul voltam tőle. Engem is úgy neveltek, hogy így a szerelmem puszilom meg senki mást.
2019. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
Én csak abból indulok ki, mennyire utáltam, amikor gyerek koromban bárki is ezt csinálta velem. Undorodtam ettől. Én is úgy gondolom, az a normális, ha arcra adnak puszit az emberek. Ráadásul nem is higiénikus. Az viszont igaz, hogy vannak családok, ahol ez elfogadott, hát ha itt anyuka se nehezményezte, akkor ők talán olyan család, bele nem hal ebbe senki, csak esetleg ha a gyerek is úgy érezte magát ettől, mint ahogy én éreztem magam anno, akkor sajnálom szegényt emiatt.
2019. ápr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!