Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Normális ha ennyire kiakadtam...

Normális ha ennyire kiakadtam azon hogy az unokatesóm viccből elküldött egy nagyon ciki videót rólam egy srácnak aki bejön? Túlreagáltam volna?

Figyelt kérdés

Az unokatesóm (akivel eddig nagyon jóban voltunk, szinte legjobb barátok) felvette ahogy én bénázok az egyik játékkal ps-en és tényleg így visszanézve nagyon égő az egész videó, és ezt elküldte az ÉN TELEFONOMRÓL csak ugy viccből a crushomnak aki az osztályba jár.....azt tudni kell rólam hogy nagyon félénk vagyok és nem sok sikerem volt eddig a fiúknál, ha tetszik valaki annak a közelében mindig próbálok mindenre odafigyelni hogy ne égjek be előtte, ja és nem is vesz nagyon tudomást rólam az a srác, nem is szoktunk beszélni szóval még gázabb így az egész... erre amikor ezt megcsinálta az uncsitesóm nagyon kiakadtam, teljesen kiborultam hogy ezután mi történhet mert hogy a srácnak egy totál idióta vagyok a szemében az is biztos, de ki tudja hogy kinek küldi még el... azóta az unkoatesóm bocsánatot kért tőlem és belátta hogy ez nem volt szép, de azóta megromlott a kapcsolatunk egy kicsit, pedig mind a ketten elfelejtettük ezt nagyjából....lehet hogy az én hibám hogy ide jutott a barátságunk? Hogy túlságosan kiakadtam ezen, pedig csak egy kis semmiség?

Kíváncsi vagyok másnak a véleményére is...



2019. ápr. 22. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
A te telefonodról? Ha belenéz a telodba és onnan a te nevedben küldözget báármiféle videókat bárkinek, az rendőrségi kategória. Ehhez viszonyitva, nem akadtál ki szerintem.
2019. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem, nem az. Tele vagy komplexusokkal. Tulreagaltad. Ezen par ev mulva nevetni fogsz..de addigra lehet, hogy teljesen ekvesz ez a baratsag...
2019. ápr. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Amit tett, azt még a törvény is bünteti. Szerinted a törvény is túlreagálja?

Nem, nem reagáltad túl és nekem nem kéne ilyen idióta barát.

2019. ápr. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%

Vihar a biliben.

Ok nem szep a telefonos huzas, de a többi része kb óvodás szint.

2019. ápr. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8%
Nem nyilvános tette ki, csak egy üzenetben küldte el! Mit büntet itt a törvény te nagyokos???
2019. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 kovpet ***** válasza:
84%
# 5: Btk. 423. §
2019. ápr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
5: legalább megismerted a törvényt. Szívesen.
2019. ápr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3%
Te nagyon osotba! Ezzel a kérdező mire megy? Na? Max. kiröhögik :D Szóval feldughatod magadnak az a jogszabályt :)
2019. ápr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

#8:

Te meg a stílusodat, parasztkám.

2019. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek <3
2019. ápr. 23. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!