Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez most milyen rokoni kapcsolat?

Ez most milyen rokoni kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul esik. Anya 3 éve kidobta apát mert megcsalta egy velem egykorú lánnyal. Elejében apa testvérei ki voltak akadva, hogy hogy tehetett ilyet. Apám gyorsan megismert valami nőt és meghívtak az esküvőre. Természetesen semmi kedvem nem volt elmenni, főleg hogy én jöttem rá hogy csalja anyát. Ekkor apa testvére és a 3 lánya akikkel egyébként nagyon jóban voltunk megharagudtak rám. 7 hónapja gyerekem született (apának is első unoka) azóta sem jött el meglátogatni pedig 30km-re lakik. A testvére és a lányai se annyit sem írtak, hogy gratulálok vagy valami. Hiába próbálom magam túltenni de nem megy nagyon rosszul esik.
2019. ápr. 25. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi a kerdes?


Mert leirtad a valaszt konkretan.

2019. ápr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. Mond el az erzeseidet mert lehet nem tudja apud. Van olyan hogy 2 ember kozott elmulik a szerelem. Te nem mentel el a az eskuvojere miutan meghivott. Gondolom anyudat is te vezetted ra hogy csalja. Ne a masikra varj mert banni fogod utana.
2019. ápr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szülőként mondom, hogy a rokonok jó nagy parasztok. Egyrészt ha én csalom meg a másikat és ez miatt szétmegyünk, akkor az a minimum, hogy bocsánatot kérek és gyerekkel igyekszem rendezni a kapcsolatot. Másrészt ha megszületne az első unokám, akkor nem a saját állítólagos sérelmem lenne az első. Elég alpári viselkedés. A babához meg gratulálok. A vesztes pedig a kedves nagypapa lesz, nem a kérdező.
2019. ápr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!