Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Unokateso elott boxerben...

Unokateso elott boxerben lenni, és oltozni nagy baj vagy ciki? (én19, unokatesom 14)

Figyelt kérdés

2019. máj. 9. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A boxerből arra gondolok, te fiú vagy, no de unokatesó?
2019. máj. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen kapcsolatban vagytok. Én unokatesókkal nem vagyok nagyon jóban, keveset is látjuk egymást, furcsa lenne. De ha nem reagálod ezt úgy le, mint egy fangirl, aki a kedvenc énekesét látta meg, (=visítozás, kapkodás, szerintem nem kell kifejtenem.) akkor nem ciki. De ha érzi, hogy te cikinek érzed, akkor ő is annak veszi. Hozzáállás kérdése.
2019. máj. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyai ágon az unokatestvéreimmel nagyon jóban vagyok, együtt nőttünk fel, rengeteget vagyunk együtt, nem lenne ciki. Apai unokatesókkal alig találkozom, velük az lenne. Nincs standard válasz.
2019. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, ha egyikőtöket sem zavarja, nem érzi cikinek, akkor nem az. Nekem 2 unokatestvérem is van, mindkettő lány, 12 és 14 évesek. Mindketten láttak már boxerban, a kisebb meztelenül is, mert ő nálunk lakott és egyszer meglátott. De nem is ez a lényeg.

18/F

2019. máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Látom tiltottak, úgyhogy válaszolok itt a privátban kapott kérdésedre, hátha olvasod.


Engem igazság szerint az sem zavarna, ha egy idegen meglátna boxerben, vagy akár meztelenül. Ha pedig családtag, akkor meg főleg nem. Persze, direktben nem rohangálok előttük egy szál f@xban, sem boxerban, de ha meglát valamelyik, nem csinálok belőle problémát és ők sem. Röviden ennyi.

2019. máj. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Simán flangálok otthon boxerban. Ehhez tudni kell, hogy a család "hozott", ergo a két gyerek nem az enyém, a párom első házasságából vannak.

És a gyerekek is minden zokszó nélkül (lány és fiú) mutatkoznak boxerban illetve bugyi-melltartó kombóban.

2019. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha én 18 évig éltem együtt két fiútestvéremmel úgy, hogy napközben egy szál boxerben voltunk egymás előtt, akkor neked mi bajod lehet?
2019. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!