Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Máshol is megszólják azokat,...

Máshol is megszólják azokat, akik Budapestre mennek tanulni?

Figyelt kérdés
Néhány rokon nálunk agybajt kap, hogy mit fognak szólni az emberek, hogy a gyerekek Budapestre mennek egyetemre, mert az fogják róluk terjeszteni, hogy buliznak vagy azt, hogy a család túl sznob ahhoz, hogy vidéki egyetemre küldje a gyerekeket (hangsúlyozom, NEM az a lényeg, hogy a gyerekek mit csinálnak ténylegesen, hanem, hogy mit fognak terjeszteni róluk).
2019. máj. 10. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

nálam nem szóltak meg.

mondjuk nem is retardáltak.

2019. máj. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenről még nem hallottam.
2019. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Totálisan retardáltak a rokonaid. Valami elképesztően ostoba, dürhő parasztok lehetnek, már bocs.


"Azt fogják róluk terjeszteni, hogy buliznak." Húha! Komoly vád. Miért, nálatok esténként szürke köpenyben ültök csendben az asztal körül, és várjátok, hogy beköszöntsön a hétfő?

2019. máj. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem, lesz.rják.
2019. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Nahát,hogy miket ki nem találnak.
2019. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen emberek vannak vidéken? Wow. Nem, normál ember nem szólja meg, ahogy mi pestiek sem szóljuk meg azt aki vidékre megy egyetemre.
2019. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező, ez tipikusan az az eset amit full ignorálni kell.

Mi itt VIDÉKEN úgy mondjuk, hülyékkel nem kell szóba állni. Hülye rokonnal meg főleg nem.

2019. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Ne félj ettől. Egyrészt nem leszel otthon sokat, másrészt pedig előbb-utóbb elfelejtik.
2019. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok olyan szak van, ami vidéken nincsen, csak a fővàrosban. (állatorvosi egyetem pl csak Gödöllőn van, de rengeteg mesterszak is csak BP-n).

Ez ma ilyen világ, menni kell a lehetőségek után, nem jönnek házhoz.

Én pl Debrecenben éltem. A műszaki kar nálunk híresen gyenge, úgyhogy nem akartam itt végezni.

Szerintem ehhez egy rokonnak sincs köze. A szülők és a gyerek dolga.

Bulizni egyébként vidéken is lehetne, azért nem kell Pestre menni. Gondolom olyan okos rokonok ugatnak bele, akik soha nem jártak egyetemre (nincs baj vele, de ne szóljon bele ha nem tudja az okokat)

2019. máj. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kovpet ***** válasza:

"mit fognak szólni az emberek"


Ki a szart érdekel, de most őszintén?

2019. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!