Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rossz ember vagyok, ha nem...

Rossz ember vagyok, ha nem akarok vigyázni az unokahúgomra?

Figyelt kérdés
A szülők reggel elmennek, leültetem a TV vagy tablet vagy a mobil elé, esetleg elküldöm babázni, ebédet adok neki, ebéd után lefektetem, utána játszik, és megjönnek a szülők ötre.
2019. máj. 21. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem. De miért neked kell?
2019. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert a szülők dolgoznak, és a gyerek bárányhimlős.
2019. máj. 21. 16:55
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Te hogyhogy ráérsz egész nap? Se munka, se iskola? Ha nincs amúgy semmi dolgod, akkor igazán vigyázhatsz a gyerekre.
2019. máj. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Vizsgaidőszak van...
2019. máj. 21. 17:02
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Klassz... És ezért te "ráérsz". :/

Nehéz dolog ez, gyakorlatilag most mindenkinek vacak, a szülők is szívesebben ápolnák a gyereket, neked sem jó, a gyereknek is vacak, hiszen le van passzolva.

2019. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonymousreview60 ***** válasza:
12%

A TV/tableteztetés nem jó, de te sem szeretetből csinálod.

A vizsgaidőszak csúcsidőszak. Ennyire okos vagy, vagy ennyire büfészak, hogy a gyerekfelvigyázád is belefér?

2019. máj. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Gondolj arra, hogy neked is jól jön majd egy kis segítség, ha neked is lesz gyereked és kellene valaki, aki vigyáz rá egy kicsit. Egyébként meg ha elvan a tv-vel és a tablettel vagy a babáival, akkor nem tudom miért ne bírnád ki.
2019. máj. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%

Sok sikert a tanuláshoz 👍

Minden rendben lesz.

2019. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Mióta ér rá valaki, akinek éppen vizsgaidőszaka van? Elég pofátlan kérés, főleg, hogy beteg a gyerek. Legalább fizetnek érte?
2019. máj. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Ilyen nagy divat lett a gyereket lepasszolni?

Én annak idején (9 éve) magamnak és apjànak szültem, nem a rokonoknak.Egészségesen sem tukmàltam màsra, betegen meg végképp nem jutott volna ilyen eszembe.

Vegyen ki szabit anyuka vagy apuka, vagy menjen tàppénzre a gyerekkel.Mi így oldottuk meg, nem a te feladatod vigyàzni rà.

2019. máj. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!