Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek kinek van igaza,...

Szerintetek kinek van igaza, valóban én hibáztam?

Figyelt kérdés
A hétvégén volt az unokatestvérem születésnapja, a barátai szervezték. Meghívtak, de kikötöttem, hogy csak a gyerekeimmel tudok elmenni, azt mondták nem gond. Egy órát töltöttünk ott ( elismerem a gyerekeim túlpörögtek, sokat kellett rájuk szólnom, szaladni utánuk stb.) , majd a házigazda célozgatni kezdett, hogy a gyerekeim idegesítik.. a dolog ott pattant el amikor a kisebbik lányom beletenyerelt a tortába.. akkor az unokatesóm is azt mondta, hogy vigyem haza a lányaim és menjek vissza egyedül. Felháborodtam a hangnemen, hiszen már rengeteg kép készült, köztük a tortáról is. Elismerem, hibázott a lányom, és én is mert nem figyeltem eléggé..de konkrétan kilettünk dobva.. szerintetek kezdeményezzek békülést vagy nekem volt igazam?

2019. jún. 11. 15:07
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a torta csak az utolsó csepp volt. Ha abban az egy órában rendesen viselkednek a gyerekek és nem idegelik ki a társaságot annyira, hogy ezt már konkrétan szóvá teszik, akkor biztos nem reagáltak volna ilyen hevesen egy balesetre. Lehet ha tényleg csak egy véletlen baleset lett volna, még nevetnek is rajta egy jót. Bár ha a gyerekek tudtak volna normálisan viselkedni, mert az anyjuk megtanítja őket, akkor valószínűleg "baleset" sem lett volna.
2019. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
98%
Egyértelműen a te hibád.
2019. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
96%

Sajnálom az unokatesódat. Tönkretettétek a napját. Nem elég, hogy a neveletlen purgyék kiidegelik, szétcseszik a tortát, de még te vagy felháborodva? Nincs igazad, szállj magadba.

Készült kép a tortáról? Ó de nagyszerű, kár hogy nem azért készült. Kérj bocsánatot, de ne csak a gyerekek miatt, hanem a saját viselkedésed miatt is.

2019. jún. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
98%
Kérj bocsánatot és neveld meg a gyerekidet.
2019. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
16%
Kamu
2019. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
98%
Unokatesódnak volt igaza.
2019. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 Andizsuzsi ***** válasza:
55%

"a kisebbik lányom beletenyerelt a tortába.."


Gondolom ez egy troll kérdés.

2019. jún. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
88%
En az az ember vagyok, aki probalt volna viccet csinalni a szitubol az unokatesod helyeben, de nem mindenki ilyen, es nem is kotelessege senkinek a te es a gyerekeid kenyelmet nezni,az o szulinapjan a sajat hazban meg foleg nem. Hibaztal, legkozelebb ha latod, hogy nem tudod megregulazni a kolykoket akkor magadtol allj fel, es vidd oket haza, de a legjobb lenne, ha megtanitanad viselkedni oket.
2019. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
83%
Már bocsi, de hány éves az a gyerek, hogy beletenyerelt a tortába..
2019. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
86%

“Meghívtak, de kikötöttem, hogy csak a gyerekeimmel tudok elmenni”

Aha, szóval meghívnak valahova és még te szabsz feltételeket? Vicces. A helyedben értékelném, hogy az unokatesód volt olyan nagylelkű, hogy ekkor nem küldött el a francba, hogy rendben, de ez sajnos felnőtt buli, nem jöhetnek gyerekek, hanem eltűrte a neveletlen kölykeidet a saját születésnapján. Nem kellett volna, pláne hogy még ezek után is te vagy megsértődve, sőt idegen emberekkel együtt akarod szidni őt (nagyon jól tudjuk, hogy ezért írtad ki a kérdést, ehhez nem kell nagy ész).

Képzelem amúgy, hogy milyen jól nevelt gyerek az, aki vendégségben beletenyerel a tortába? Hagytad, hogy felmásszon asztalra, futkározzon körülötte, esetleg azt, hogy kézzel nyúlkáljon hozzá?

2019. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!