Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Apám molesztált gyerekkoromban...

Apám molesztált gyerekkoromban, jó lenne megakadályozni, hogy az új felesége unokáival is megtegye. Szerintetek fel tudom jelenteni valahol ezt az ocsmányparádé bandát?

Figyelt kérdés
30 év után én magam miatt nem fogok pereskedni, de elgondolkodtam azon, hogy legalább a gyámügyet be kéne vonni, hogy figyeljenek kicsit a családra... szerintetek van ennek értelme, vagy úgysem foglalkozak ilyesmivel? Az asszony ignorálja, amikor szólok neki. Az ő gyerekei is, szó nélkül letiltanak ha írok. Gondolom apuka hazudozott rólam, mert abban nagyon tehetséges (és persze nagyon fel van háborodva. :D ). Szóval lehet ezzel bármit csinálni, kell egyáltalán, vagy rendben van ez így, minden családban jobban szereti az asszony a farkat, mint az unokáját?
2019. jún. 19. 18:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Megpróbálhatod, de ha nem tudod bizonyítani még ő perelhet be rágalmazásért.
2019. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sajnos ha nincs rá bizonyítékod nem tudsz ellene tenni semmit! Gondolom nem valami szoros a családdal a kapcsolatod, mert írtad letiltanak. A gyerekekkel így nincs kontaktod? Mert ha lenne esély akkor finoman szólhatnál nekik, hogy ha bármivel próbálkozna az öreg akkor azonnal szóljanak az anyjuknak!
2019. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
30 év távlatából nem tudsz mit tenni. Nyilván bizonyítékod sincs, így egyértelműen csak rágalmazás az egész.
2019. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nagyszerű. :) Köszi a válaszokat.
2019. jún. 19. 18:46
 5/29 anonim ***** válasza:
47%

Hogy bizonyítod a történteket, és azt hogy szerinted valami meg fog történni ami szintén nem bizonyítható? Mert ha sehogy, akkor ez rágalmazás, jó hírnév megsértése, ami vissza fog ütni. Arról nem beszélve, hogy ellenségeket csinálsz magadnak.


Nem tudod feljelenteni, mert nem fog kiderülni belőle semmi. Igazából mire számítasz? Egy feltevésre nem fognak nyomozást indítani, sem eljárást kezdeményezni, hiszen az bűncselekmény hiányában úgyis megszüntetésre fog kerülni.


Majd ha történik valami, az áldozatnak és a családnak kell lépnie, nem neked.

2019. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Jah értem, szóval a pedofília már nem bűncselekmény... érdekes, pár éve még azért is nagyon csúnyán néztek, ha valaki az interneten bámult ilyesmit, nemhogy konkrétan megcsinálta. :D Mégiscsak fejlődik a társadalom.
2019. jún. 19. 18:52
 7/29 anonim ***** válasza:
85%
Higxne lenne bűncselekmény. De hogyan szer3tned 30 ev utan bizonyitani?
2019. jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Hogy mire számítok? Hogy megszégyenül, arra mindenképpen... arra mondjuk nem, hogy asszonka lelép, saját bevallása szerint apuka igen nagy kan, és őneki ez nagyon tetszik. Mostanában változhatott azzá, korábban nem volt.
2019. jún. 19. 18:54
 9/29 anonim ***** válasza:
82%

A jog nem ismer olyan fogalmat, hogy pedofília, így az nem is lehet bűncselekmény. Szexuális erőszak a bűncselekmény neve, de azt is bizonyítani kell, és nem 30 év után amikor két egymással szemben álló állítás között nem lehet igazságot tenni.

Ha téged tényleg molesztáltak, pont neked nem kellene ezen gúnyolódni. Mindenki ártatlan, míg nem bizonyítják be az ellenkezőjét.

2019. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
18:54 Ezen nem gondolkodtam. Tulajdonképpen sokáig úgy voltam vele, hogy hajlandó lettem volna neki megbocsátani, ennek, meg az összes tahó aljasságnak az ellenére, amit még mellé csinált... de nem változott semmit, csak rosszabb lett. Mondjuk elvagyunk egymás nélkül, amikor a környéken volt, inkább csak ártott, szóval nem baj... de az a kölyök... az nem érdemli ezt.
2019. jún. 19. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!