Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti házassági évfordulóra...

Ti házassági évfordulóra szoktatok a szüleiteknek ajándékot adni?

Figyelt kérdés
A szüleimnek 45., a férjem szüleinek 50. házassági évfordulójuk lesz. Én gondoltam, kéne valami, de a férjem szerint ez az ő ünnepük.
2019. jún. 26. 10:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Kerek évfordulóra szoktunk csak, egyébként pedig csak jókívánság személyesen, vagy mondjuk smsben :)
2019. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen. "Sima" évfordulóra valami apróság- ital, bonbon, virág, kis dísztárgy, stb. Kerekre nagyobb ajándék. A férjem nagynénjéék nemreg voltak 50 éves házasok. A gyerekeik titokban egy nagy bulit szerveztek nekik, ahova az összes régen látott távolabb élő rokonokat is meghívták. Az ajándék része volt, hogy egy ugyanolyan autót béreltek kk nekik sofőrrel, ami anno az esküvőjükön volt és ugyanúgy fel lett díszítve. A meghívott vendégek pénzt adtak össze nekik egy nászútra.
2019. jún. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Én mindig szoktam életükben, most meg megemlékezem Róluk ezen a napon (is). Lehet, hogy más másként gondolja, de nekem ez a nap ugyanúgy ünnep, mint a szüleimnek volt, ettől kezdődött a család fogalma, a közös életük kezdete. Örülök, hogy ebbe a szerető családba születtem, nekem is ünnep az ő ünnepük.
2019. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
46%
Egyetértek a férjeddel.
2019. jún. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
En is a ferjeddel ertek egyet, soha nem is gondoltam vna h adnom kene vmit. Szoban gratulalok es kesz, ha nem felejtem el. A ferjem jobban szamon tartja es koszonti oket ezen alkalombol, de Amugy a sajatunkra sem szoktunk ajandekot venni, em h masera.
2019. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy nem igazán értem a kérdést. Ha a szüleid 45. házassági évfordulója lesz, akkor ezt megelőzte 44, amiből minimum 20nal felnőtt voltál. Akkor adtál ajándékot ?
2019. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem. Csak akkor, ha van valamilyen összejövetel is. Egyébként a kettejük ünnepe. De pl. 50. alkalmából, ha lesz valamilyen családi összejövetel, akkor vennék.

Egyébként korábbi években vettél?

2019. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

Nem, nem is tudom, mikor van a szüleim házassági évfordulója, mióta csak az eszemet tudom, utálják egymást és sosem ünnepelték.

De amúgy ha normális családban nőttem volna fel, szerintem is elég lenne egy köszöntés, meg esetleg valami kis csoki vagy ilyesmi és csak a kerek évfordulókra vennék nekik valami nagyobb ajándékot.

2019. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%
Nem, ez az ő dolguk, meg sem kell említeni!
2019. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Az anyósodék aranylakodalmára adnék valamit, de a 45.-re? Sose hallottam még ilyet, hogy az ezüst- ill. aranylakodalmon kívül mások házassági évfordulóját ünnepelje az ember.
2019. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!