Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan legyen jobb a viszonyunk?

Hogyan legyen jobb a viszonyunk?

Figyelt kérdés

Az unokatestvérem 4 évvel idősebb nálam (ő fiú én lány vagyok) és nincs nagyon közös témánk az utóbbi időben (olyanok vagyunk már mint két idegen) mert a két család évek óta most vette fel először a kapcsolatot. Mikor a két család nem tartotta a kapcsolatot akkor nagyon hiányzott mert már olyan volt mint a bátyám és nagyon hiányzik az életemből egy olyan személy akivel mindent megtudok beszélni mert vele ilyen volt a kapcsolatom. És azt szeretném kérdezni tőletek hogy ti mit csinálnátok az én helyemben? Milyen témákat hozzák föl?

Ui.:Az utóbbi években nagyon megváltozott nem tudom miket szeret,

A két család nem is nagyon találkozik csak néha össze szoktunk futni,

És kicsit sürgős mert en szeptemberben kollégiumba költözök.



2019. júl. 5. 20:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy most én 15 vagyok ő 19 és mikor még tartotta a két család a kapcsolatot és jóban voltunk én 10 voltam ő pedig 14
2019. júl. 5. 20:45
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez komolyan fontos?

Tok sok unokatesom van..koztuk unokanover,unokabatty, unokaoccs ! Nem is 1 sot, masod unokateso is tobb. Mindegyikunk mindegyikonket telibesz@rja.. a Pasiim tesoja is lesz##rja a pasimat.. Mindenki a sajat parkapcsolataval van elfoglalva.

Melyen atgondolva en ereztem hasonlot mint TE de aztan rajottem ha az XY unokatesom egy idosebb fiu vagy a fiatal tok mindegy nem feszul ra arra h megkeressen..akkor en hova kapalozzak !??


Sztem randizz ertelmes kedves fiukkal persze Ne minden szir sz@rral es hidd el nem azon fogsz kattogni mint most. De olyan tenyleg komoly kapcsit 17+ eves korodtol ajanlok inkabb,nem 15 :D


Hajra!

2019. júl. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

23:14es vagyok

Kimaradt 23N

Es ha van csaladi ossznepi gyules es epp raerek reszt is veszek akkor ott koszonok nekik beszelunk 10 percet es ennyi. Orultem vna tobbnek is, de en konyorogni nem fogok egyiknek se h felhivjon neha..

2019. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hogy jött ide a randizás?

Egyébként kössz a semmit!

2019. júl. 6. 00:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Abban igaza van az előzőnek, hogy ha ő is annyira hiányolt volna akkor valamilyen formában tartottátok volna a kapcsolatot.

Neked fontosabb volt a barátságotok.


Szerintem már nem lesz ugyanolyan a viszonyotok.

Sokat változott, és "más korosztály" vagytok. Úgy értem te neki egy gyerek vagy, ő meg most lett felnőtt. Más dolgok foglalkoztatják, inkább korabeliekkel haverkodik...nem egy 15 évessel lesz lelki társ viszonya.


Ha akarsz akkor próbálkozz, de ne legyél túl rámenős.

Kérdezgesd a mostani életéről, miket szokott csinálni a szabadidejében? Ha van hasonló érdeklődésetek, akkor onnan már indulhat egy beszélgetés.

2019. júl. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sehogy... Egy jó viszonyhoz két ember kell, ha az egyik nem akarja, akkor nem fog működni.


A beszélgetésben esetleg tudunk segíteni, mármint beszélgetni veled. De sajnos más megoldás nincs.

2019. júl. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ejj kerdezdo 😱😱😱 ugy jott a randizas h ennyi idosen 15 bizonyos keretek es normak kozott mar lehet fiukkal ismerkedni lanykent, randizni esetleg v vmi szolid ilyesmit. Nem orrba szajba b#haszni.. ESsss akkor lesz mas elfoglaltasod. Hidd el nem veled akar lelki tarsi viszonyt a tag. Tudom milyen erzes.. Van 6 evvel fiatalabb es 8!! evvel idosebb unokatesom de mar a 3 evvel fiatalabb unokaocsemmel sem volt meg a kozos hang. Foleg mert az anyja anyu tesojanak a felesege egy kigyo es mikor sokadjara probalt okoskodni leorditottam a pofajat mert neki az volt.. XD nyilvan utana a mar felnott fiait azert probalta ellenem hangolni. Elotte se birtam oket nem izgat..& nem elnek valami kozel igy meg plane. Nem tartok veluk szoros kapcsolatot, nagymamam miatt hajlando vagyok neha talalkozni veluk de ennyi. 23N :D

A randizas elvonja a figyelmed es ha nincs epp remeljuk lesz egy jo okos kedves pasid mondjuk egy 17-18 eves pont jo lenne hozzad (,hozzam mar kisgyerek) aztan nem azon fogsz kattogni h az unokabatyad miert nem veled vitatja meg a dolgait.

2019. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!