Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerdán lesz egy családtagom...

Szerdán lesz egy családtagom diplomaosztója. Még nem mertem neki elmondani, hogy nem tudok menni, meghívót is kaptam. Ti kiakadnátok rám?

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akadnék ki, ha fontos dolga van a rokonnak, hát akkor ez van.
2019. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem érdekelne, bár ha meghívót küldött, akkor valszeg fizetős volt a hely, mint pl. nálunk, 3500/fő. Nem örülnék, ha lemondaná valaki utag, pláne ha későn szól, mert akkor eladni se tudnám vagy elhívni mást. De amugy az a tteny hohy nem jon el vki, nem erdekelne. En a masodikra mar a tesomat se hivtam el, nehogy mar ezert szabit vegyen ki
2019. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Én nem akadnék ki rád tekintve hogy a sajátoméra se mentem el.
2019. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, megértenélek :-)
2019. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tisztességes vagy és időben lemondod, hogy ne fizessen neked potyára jegyet meg vacsorát, akkor nem hiszem, hogy haragudna. Ha sumákolsz és csak simán nem mész el, akkor abszolút jogosan lesz dühös rád.
2019. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyira azért valószínűleg nem vagy neki fontos, nem a gyereked vagy a házastársad. Felhívod, gratulálsz, és közlöd, hogy nagyon szeretnél ott lenni, de ezért meg ezért nem tudsz. És utána még pár percig kedvesen elbeszélgetsz vele. Amúgy meg micsoda világ az, ahol az ember a rokona haragjától fél?!
2019. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Minél előbb szólj! Biztosan jó okod van, legyél őszinte! Általában, ha befizetett egy adott összeget, még 48 órával előtte kötbérmentesen lemondhatja, úgyhogy ne halogasd. Ne legyél kétértelmű, nagyon határozottan közöld, hogy ezért meg ezért nem tudsz elmenni, így elkerülheted a huzavonát. Én a magam részéről értékelem az őszinteséget, nem akadnék ki, ha valaki időben szól, és az indok is valós / hihető. Én amúgy annak idején csak a szüleimet hívtam meg, és egy nagyon közeli barátot, ennyi.
2019. júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem az az indok, hogy randid lesz, vagy akkor mész bevásárolni, akkor nincs ezzel gond. Csak ezt abban a pillanatban jelezni kell, ahogy kézhez kapod a meghívót.
2019. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akadnék ki. Bármilyen okod lehet rá, hogy nem mész el.
2019. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod, hogy nem tudsz menni, akkor miért sunyizol, miért nem mondod el? Semmi gond nincs szerintem, de szólj minél hamarabb, hogy tudja.

Én pl éttermet is foglaltattam, meg volt rendelve a kaja. Illik időben lemomdani, nem aznap reggel

2019. júl. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!