Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
Egy éve elköltöztem otthonról saját házba a párommal. Szüleimmel maradt még otthon a bátyám. Most kitalálták hárman hogy elutaznak egy napra egy olyan helyre ahová én rég el szeretnék menni csak nem tudok, mert tömegközlekedésssel szinte lehetetlen, autónk nincs. Ők ezt tudják. Ennek ellenére utólag tudom meg hogy ott voltak,holott bőven elfértünk volna még a kocsiban. Nagyon rosszul esett, egész este sírtam :( pedig jó a kapcsolatunk.
2019. júl. 25. 07:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Ez komoly?? Te hány éves vagy? Természetesen nem jogos.
2019. júl. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Uramisten, és te élsz külön házban, vezetsz háztartást, felnőtt életet élsz ezzel az óvodai szinttel? Dehogy jogos, kapd már össze magad. Bőgsz mint egy gyenge kis liba. Tegyél érte, hogy eljuss te is. Viselkedj már normálisan, mert ez nagyon gáz.
2019. júl. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Salx Narval ***** válasza:
69%
Én azért másképp látom mint az első válaszadó. Természetesen nem kötelesek bejelenteni, hogy hová és mikor mennek, mint ahogy te sem, de azét én biztos, hogy hívtam volna a lányomat is ha tudom azt, hogy ő is szívesen jönne. Nem tenném szóvá, simán tovább is lépnék de azért engem is bántana egy hasonló dolog. Mondjuk felháborodásra azért nem ad okot, max rosszul esik az embernek az ilyesmi.
2019. júl. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem, egyáltalán nem jogos. Külön élsz, külön életed van. Te elhívod őket, ha elutazol valahova a pároddal?
2019. júl. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Az nem jogos, sőt teljesen abnormális, hogy annyira megviselt, hogy egész este sírtál miatta.


Az viszont igaz, hogy meglepő ill. meghökkentő, hogy miért titkolták előtted.

Én biztos rákérdeznék arra, hogy miért nem mondták előtte, miért nem mehettem velük? Fontos a hangnem: nem számon kérően, hanem érdeklődően, némi csalódottsággal kérdezném.


Amúgy, kérdező, én a helyedben bérelnék autót és a párommal elmennék. Egy szép élményt amúgy is a párommal szeretnék átélni.

Illetve elgondolkodnék, hogy valószínűleg csak én képzelem, hogy jó a kapcsolatom a szüleimmel és a testvéremmel...

2019. júl. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%

Salx!


A párját meg nem?

2019. júl. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%

Lehet, hogy alig várták, hogy elköltözz. Így egy hisztis nélkül eltudtak menni kikapcsolódni.

Megértem őket.

2019. júl. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Egy apukát-anyukát elveszetett kislány sírdogál és haragszik így a szüleire.


Ha a pároddal élsz, akkor te már külön háztartást vezetsz, azaz felnőttél és így is kezelnek. Ettől függetlenül szólhattak volna, és ha annyira jó a kapcsolatotok, mint amiről írsz, akkor tedd szóvá nekik, amikor hazaértek, hogy milyen rosszul esett ez neked. Besztélgessetek, ha probléma van, beszéljétek meg egymással, ne durcizzatok, mint az ovisok.

2019. júl. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%
De, hogyha az idősebb bátyját elvitték, aki ezek szerint még a mama hotelban van, akkor valószínűleg nem szeretik a szülei a kérdezőt
2019. júl. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%

Istenem, mennyi gonosz ember egy rakáson! Még jó, hogy rossz néven vetted! És nyugodtan megjegyzést is tehetsz rá!

A különköltözés nem jelenti azt, hogy az ember többé nem a család tagja!

2019. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!