Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyukám miatt...

Kikiikijjjjj kérdése:

Mit tegyek ha anyukám miatt mindennap rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés

Anyámmal a kapcsolatom teljesen rossz. A reggel rendszerint üvöltéssel kezdődik, teljesen mindegy miért, kiveri a balhét. A ruhám miatt (teljesen normálisan öltözködök), hogy nem ugrok 5 másodpercen belül, ha a nevemet üvölti, stb. Szóval ha tényleg nincs rajtam semmi kifogásolható, ő akkor is talál valamit. Ha bármi módon megpróbálok visszaszólni neki, akkor elkezd üvölteni és mindennek elhord. Bármit mondok az rossz, amit épp teszek az nem jó, amit csinálok az hülyeség, ahogy kinézek az katasztrófa. És akkor ilyenkor jön az, hogy hogy születhetett neki ilyen hülye gyereke. Ha kérek valamit, el sem gondolkodik rajta, egyből nemet mond, estére nem enged sehova.


Egyfolytában szívja a véremet. A semmin veszekedést generál és bármit mondok kigúnyol. Elenged valahova, utána meg felhív és hazaküld, ha megkérdezem hogy miért, a szokásos üvöltése következik. Ha valami olyat kérdez, általában az következik, hogy már megint hazudok, hogyan merek az ő pofájába hazudni. Mindeközben amit mondok az igaz. Ha egy csúnya szót szólok rá, akkor már problémája van a stílusommal, miközben észre sem veszi, hogy ő kb. úgy beszél velem mint egy kutyával. A legpiszkosabb munkák mindig rám várnak a görényeknél,Ezen kívül is sokat dolgozok otthon, ő mégis azt mondja, hogy egész nap semmit nem csinálok.


Mindehhez még az a legrosszabb, hogy rokonok, ismerősök előtt tolja a jópofit velem, meg hogy mennyire szeret. Amint az adott ember kilép az ajtón szinte áváltozik vissza sárkány stílusba.

anyám tipikusan ez az idegbeteg, bosszúálló szemèly, szerintem lassan egy ève nem váltottunk már èrtelmes szót. Èn tiszta lelkiismerettel vallom, hogy mindent megtettem a jó kapcsolatèrt, dehát mindenèrt ordít ès veszekszik, mindenbe beleköt, mindent leszòl - egyre többet gondolok az öngyilkosságra...



2019. júl. 27. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Kérj szaksegítséget! Anyukád nem idegbeteg, hanem annál sokkal súlyosabb problémái vannak.


Ha 18 alatti vagy, akkor tessék elmenni az iskolába, és szólni bármelyik tanárnak, igazgatónak stb., és azonnal elmenni iskolapszichológushoz vagy ifjúsági pszichológushoz (vagy bárminek is hívják ma), ha 18 feletti vagy, akkor szülői engedély sem kell, menj és azonnal keress segítséget.


Nem számít, hogy anyukád mkit hazudozik és kinek, mert egy jó szakember, azonnal tudja, hogy mennyire vagy az áldozata és mit kell tenni azért, hogy többé ne legyél az.


Ha 18 alatti vagy, akkor a rendőrségre is elmehetsz, mert amit anyukád csinál veled, az masszívan gyermekbántalmazásnak számít (verbális agresszió, megalázás, érzelmi terror stb.).


Nem az öngyilkosság a megoldás, hanem a cselekvés: kérj szaksegítséget! Azonnal!

2019. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Görények?
2019. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 koszonom a segitseget, az a gond hogy felek segitseget kerni, mert felek anyatol.

#2 igen gorenyek.

2019. júl. 27. 18:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne félj segítséget kérni. Csak menj és csináld.
2019. júl. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vitesd be bolondokházába.
2019. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#2 anyukamnak van kb 2 db gorenye es folytpn nekem kell takaritani, o sose es en csinalom oket mindig
2019. júl. 27. 18:38
 7/9 anonim válasza:
24%
Menj el templomba
2019. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%

"A legpiszkosabb munkák mindig rám várnak a görényeknél"

Ki tart görényeket a családban?

2019. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már leirtam ki tart, de szerintem nem ez a legfontosabb
2019. júl. 28. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!