Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ez a viselkedés tőle?

Normális ez a viselkedés tőle?

Figyelt kérdés

Apám elég gyakran jár egy rokonhoz,ahol isznak is.Tegnap is részegen jött haza és nekem esett,hogy már elege van és tudni akarja hogy én mit csinálok a barátomnál meg hogy mi van köztunk,mi a tervem vele...hozzáteszem ezt eléggé durva hangnemben. Már odáig fajultak a dolgok hogy elkezdtem sírni,mert olyanokat kérdezett hogy az már bántó volt.

Egyébként barátommal nagyon jó a kapcsolatom csak ritkábban tudunk találkozni.Nála szoktunk inkább lenni, mert haza egyes körülmények miatt nem hoztam még.Még soha nem történt kettőnk közt semmi,persze apám meg azt hiszi ha ott vagyok akkor csakis az történhet.Mit képzel magáról? Mit csináljak hogy ha azoknál a rokonoknál van ne beszéljék tele a fejét?főleg rólam ne beszéljenek?



2019. júl. 28. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
nem normális. Biztos bántja, hogy valószínűleg snincs őszinte kapcsolat köztetek, mert nem mert vagy tudott apaként viselkedni, részegen meg előjönnek a kérdések, józanul meg nem tudom mit mennyire mer megkérdezni.
2019. júl. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dehogynem őszinte a kapcsolatunk.A barátomnál jobb és rendesebb fiút nem ismerek.
2019. júl. 28. 10:37
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak telebeszélték a fejét azok a rokonok akik nem tudnak mással foglalkozni csak más életével.

Hogyan állítsam le őket?

2019. júl. 28. 10:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Édesapáddal való apa-lánya kapcsolatra gondoltam. Nem tudom miért nem veled beszéli meg őszintén amiért aggódik és miért vannak rá hatással mások e tekintetben.
2019. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Költözz el a barátodhoz.
2019. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!