Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnám elérni hogy ne...

Hogy tudnám elérni hogy ne haragudjon meg egyből mindenért anyu?

Figyelt kérdés

Van 1 fiú ismerősőm és véletlen össze találkoztam vele és váltottunk néhány szót. Elmeséltem anyumnak hogy milyen rendes nem ugy mint a másik. Az után igy 1-2napra rá majdnem mindenért meg haragszik még egy hülye fa viccért is meg mindenért lebasz mert a nővéremnek nem kell szólni de mit csináljak ha minden hol rend van. Nővérem 22 éves és régebben mindig ki áltam mellete de ő most nem még jobban "sároz be". Nem tudom mi tévő legyek.


Ui:az a fiú nem jön be nekem és ezt anyum is tudja.



2019. júl. 29. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Te, én ebből 1 büdös szót nem ismertem, most ez a fiú ismerős hogy jön ide?
2019. júl. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát hogy onnan kezdődőtt ez ez egész
2019. júl. 29. 08:03
 3/5 A kérdező kommentje:

Le irom 1 kicsit bővebben van 1 fiú ismerősöm összetalálkoztunk beszélgettünk ezt elmeséltem anyumnak hogy milyen rendes .Anyum elkezdi mondani miután ezt elmeséltem: csak hiszed meglátod majd hogy mennyire bunkó... (nem ismerik egymást). Pár napra rá anyum majdnem mindenért elkezdett velem veszekedni úgy konkrétan a semmin. Meg mimdent mondott hogy biztos elcsavarják a fejedett meg hogy nagyszáju letté stb (egy lány ismerősőmmel beszélek és ők ismerik egymást Mert vele van miről beszélgetni meg egy helyen gyakszizunk).A nővérem meg ugy kavart be hogy folyton fel hozott olyan dolgokat amiket megcsinálok csak nem veszik észre pl Az lenne a meglepő ha xy(én) besegitenék a háztartásban ...

Meg még sok másik ilyent hoz fel ami miatt anyum még idegesebb lesz és ilyen nagyon bunkó felgma lesz és kb20 perce később meg kedveskedni kezd (mosolyog becézget stb)


Meg amit én észre vettem azt akarja hogy ne legyen fiú barátom mint kapcsolat.


18 leszek

2019. júl. 29. 08:36
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Mondd ezt: Hé, mutter nyugodjál már le a p*csáb@!

Tudsz magyarul? Akkor irjál magyarul mert ahogy leírtad alig értek belőle valamit.

2019. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Tudat alatt/fölött túl lazának tart, hogy ott van az a fiú és te már/mellette egy másikkal kavarsz. Nem tart eléggé felkészültnek, veszélyesnek tartja, mert nem hiszi el, hogy kezelni tudod.

Ki kell harcolnod az önállóságodat. Ez fájdalommal jár. Neki biztosan. Ha a fiúk szóba kerülnek, és ő helyteleníti, ha ezt vagy azt teszel velük, akkor vedd figyelembe anyukád véleményét, de hárítsd el udvariasan, ha utasít valamire.

A háztartási munkát kommunikáld jó hangosan. "Kiporszívóznék. Most nem zavarna?" "Elmosogatok. Vagy várjak még meg pár edényt?"

2019. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!