Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A mai szülök mennyire néznek...

A mai szülök mennyire néznek rajzfilmeket a gyerekükkel?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok olyan öreg (20as éveim elején járok), de emlékszek, hogy mi mindig néztünk együtt meséket. (Toy Story, Mulan, Oroszlánkirály stb..)

#mese #szülő #filmezés #Disney #Gyerek. kisgyerek
2019. júl. 30. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Mesefilmet igen, de sorozatokat (Mancs őrjárat stb.) nem.
2019. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Mi a fiammal minden nap megnéztünk egy részt a pokemonból angolul a netflixen.
2019. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, a telefon javított, nem múlt idő, mert még nem értünk a végére.
2019. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Mi is szoktunk,ezaz esti program.Olvasunk neki egy mesét,utána pedig választhat egy mesét amit meg is nézünk,aztán alvás.
2019. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk változó, attól is függ, hogy engem mennyire érdekel
2019. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem nagyon sok mesefilmben rengeteg az erőszak, ezért mi inkább jópofa zenés videókat szoktunk nézni a youtube-on, amit kifejezetten gyerekeknek készítenek gyerekes szülők.


Tévénk meg alapból nincs, nem kell az agymosás.

2019. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Én inkább a mozis verziókat szeretem,tehát ami nem rövid mese,de apával imádnak minimaxot nézni a gyerekek. Komolyan azt látni kellene,amikor a férjem meg a lányom örülnék,mikor a Mása kicseszik a medvével.😆
2019. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Mi vettünk hurkapálcikát (mert az legalább nem drága), almákat húzunk rá, és eljátszuk, hogy énekelnek persze közben mi éneklünk, és nálunk ez a szórakozás, mert a tévé csak agymosottaknak van.
2019. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
78% :DDD Nem vágják az iróniát.
2019. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%

És két éneklés között felmossuk a padlót, de ez már magánügy ezért nem akartam írni, mer amúgy nem csak almázunk egész nap.

Persze a kölykök állandóan követelik, én meg ordítok, nem almázhatunk egész nap!!!

De tévé az nincs, mert én hülyét nem vagyok hajlandó nevelni!

2019. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!