Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék, hogy változzon...

Mit tehetnék, hogy változzon az érzése?

Figyelt kérdés

Anya nagyon sérült lelkileg, 3 házassága volt és így idős korára elege van. Ahogy észre veszem egyre rosszabb. Az örökségünket már elkaptuk amiből én házat vettem csak városban mivel itt több a munka lehetőség. Ő egyedül maradna a nagy házban ami úgy szintén nem lenne jó és mondtam hogy költözzön hozzánk, bőven van elég hely. Nincs is ezzel gond, szívesen jönne legalább sűrűn látja az unokáját.

De mostanában folyton azt mondja hogy mindenkinek csak a pénze miatt kell, senki sem szereti, meg majd megyek apámhoz ha Ő már nem kell. (ja nyilván, apámat utálom a világon a legjobban). Próbálom éreztetni vele, hogy szeretem és fontos nekünk de mintha meg sem hallaná. Nem tudom mi tévő legyek?


2019. aug. 2. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Vidd el pszichiáterhez, mert anyukád depressziós
2019. aug. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az idősödő emberek nagyobb biztonságban érzik magukat a saját otthonukban.Akiket kimozdítanak a saját otthonukból azok jóval előbb meghalnak /úgy tudom van erről statisztika/.

Szép dolog,hogy magadhoz szeretnéd venni az anyukádat,de:

bármennyire szeretünk valakit az akkor lesz terhes,ha nem tudod elvégezni azt amit korábban megszoktál.Lehet,fürdő,illemhely,alvás,munkába készülődés,gyerekkel való probléma,ami anyukád részére is lehet nehêz.

Be kellene vezetnetek egy átmenetet: hetente egy-két alkalommal nálatok tölt el valamennyi időt,lenne neki külön szobája ahova visszavonul ha fáradt,a társadnak is meg kell szoknia az anyukádat,illetve a gyerekeknek is!

Az átmenet arra is jõ lenne,hogy az anyukád érzései megváltozzanak,onnantól kezdve mindenkinek könnyebb lenne.?

2019. aug. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!