Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mikor és hogyan mondtátok...

Ti mikor és hogyan mondtátok el otthon hogy elvesztettétek? Mi volt a reakció?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok akkor, amikor elmondtátok? Rögtön elmondtátok vagy csak napokkal, hetekkel, akár évekkel később? Vagy esetleg el sem mondtátok csak kiderült valahogy? Illetve mi volt a reakció a szülők részéről? Örültek neki, hidegen hagyta őket, esetleg dühösek vagy csalódottak voltak?

2019. aug. 4. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
20 voltam, alig vártam, hogy másnap haza érjek és anyukámnak elmeséljem, hogy végre mehetünk a nőgyógyászhoz gyógyszert íratni :D
2019. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem mondtam el nekik, ehhez nincs közük. Főleg azért nem, mert 21 voltam az esetnél. Ez csak az akkori páromra és rám tartozott.
2019. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Sosem mondtam el, nem szexeltem, csak azzal, akivel összejöttem, kapcsolatban meg egyértelmű a szex
2019. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Soha nem mondtam el direktben, amikor lett barátom akkor pár hónappal később mondtam anyukámnak, hogy vigyen már el a dokihoz gyógyszert iratni. A reakció kb egy "oké" volt, nyilván nem érte meglepetésként a dolog. 18 voltam.
2019. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Én 20 éves voltam. Nagyon jó a kapcsolatom az anyukámmal. Neki elmondtam. Megkérdezte fájt - e.
2019. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem mondtam el egyértelműen. Miért kellett volna?

Amikor összejöttem az első komoly barátommal, kb. egy hónap múlva mondtam otthon, hogy elutaznék vele pár napra - ebből anyukám már tudta, hogy ott nyilván nem csak társasjátékozni fogunk esténként.

2019. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Jóban voltunk, sokmindent elmeséltem, mesélek a mai napig. Nem így telibe mondtam, hogy anyu elvesztettem a szüzeségem, csak azt, hogy nagyon beleszerettem valakibe és hát együtt aludtunk, de ne aggódjon védekeztünk óvszerrel. Kérdezte és nem vagyok-e csalódott? (mert nagyon romantikus voltam...)
2019. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Mi a rákért kéne elmesélni? Semmi közük hozzá, meg amúgy ha szülő lennék és ivarérett korba lépne a gyerekem, valószínűleg sejteném magamtól is, hogy nem csak egymás kezét fogják, mikor kettesben vannak a párjával...
2019. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Hat en sem ertem azokat akik sztorizgatnak otthon a szuleiknek errol:D

El sem tudom kepzelni, hazamentek es : Anya! Anya!!! Anyaaa!!! Megtortent!! Szexeltem a Pistaval vegre!!

Uhh.. senki sem hulye, nyilvan egy ido utan sejtik a dolgot.

2019. aug. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

🤣Igen, a vasárnapi ebédnél elmeséltem mindent, az előjátéktól a csöpögő gumi kirántásig. Majd a családi grémium véleményezett.

Mi köze ehhez bárkinek is?

2019. aug. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!