Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ilyen helyzetben?

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Leszbikus vagyok és el mondtam anyámnak ki akar rakni otthonról.

Azt akarja hogy szakítsak a párromal.

Sehova nem akar engedi

Nem találkozhatok a barátnőmmel.

Olyan okat mond hogy képes lenne megölni és ondoritó vagyok.

Van egy kis gyerekem de öt nem rakná ki csak engem.

Mit csinálhatnák ? Nem akarom el hagyni a páromat de a gyerekemről se akarok le mondani.

Boldog szeretnék lenni de ez nekem férfi mellett nem megy.

Sajnos nincs hova vinnem.

Anyámmal soha nem volt jó kapcsolatom mindig írányitani akarja mindenki életét.

Kicsi ként is sokszor meg vert és ezt mai napig meg teszi ha ugy van kedve

Mit csináljak ?

El multam már 18



#kisgyerek #leszbikus #anya-lánya #rosszlapcsolat #comingaut
2019. aug. 6. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy egészen kicsi része anyádnak, amivel szeret téged, akkor hathatnál a lelkére azzal, hogy te mások mellett is megpróbáltad, de boldogtalan voltál, és most érzed magadat először igazán szabadnak az életben. Így hátha előtérbe helyezi a te boldogságodat, és nem csak saját magára gondol.

Ha elmúltál 18, akkor nem tarthat vissza, hogy egy fiatal nőknek, anyukáknak fenntartott menhelyre beköltözz és rövid ideig ott húzd meg magadat, amíg munkát találsz (ebben segítenek), és saját albérletbe költözz a gyerekeddel.

2019. aug. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Már sokszor probáltam rá hatni de nem lehet

Nem érti meg hogy meg probáltam férfival de nem ment és így vagyok boldog egy lánnyal.

Folyton azzal jön hogy a szégyenlezik miattam és a rokonok meg fogják tudni mennyire gusztustalan vagyok. Ha a gyerekem meg lát egy lánnyal szexelni undoitó dolog

Anyaotthon tele van már hívtam öket ...

2019. aug. 6. 19:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szomorú :( Az anyukádnak fontosabb, hogy mit gondolnak róla, mint a Te boldogságod. Ezt tudva sz*rd le, mit gondol rólad, nem is kell elfogadnia Téged, így nincs is értelme. Majd ha lesz munkád és el tudsz költözni, engedélyt se kell kérned tőle, légy felnőtt, légy önálló, keress megértő barátokat. Őszintén sajnálom, ami körülötted van most. Kívánom a legjobbakat!
2019. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Majd ha lesz munkád... Honnan tudjátok, hogy nincs neki? Bár szerintem sincs.

Ebben a sztoriban nem az a legnagyobb baj, hogy leszbikus vagy, hanem hogy anyád nyakán vagy egy gyerekkel, munka nélkül, de persze párod az van. Azt nagyon könnyen megoldottad.

2019. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kicsi még a gyerek csak 4órában dolgozok

Annó ö mondta hogy költözzek vissza albérletből terhessen azt hittem meg változott de terhesség során is volt hogy felpofozott

2019. aug. 6. 20:09
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt momdta ha még 1x találkozok a párommal nem enged be a házba
2019. aug. 6. 20:10
 7/10 anonim válasza:
82%

Minimum biszex vagy

Miért szülsz úgy hogy még otthon laksz

Öreg hiba .

Anyád még egy idióta

Fel is jelentheted mert ezzel h azt mondta megölne életveszélyesen megfenyegetett

2019. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg, de te hihetetlenül butára sikeredtél. :( Nagyon rossz volt az időzítésed a coming out-ra. Legalább megvárhattad volna míg ösdze tudtok költözni a pároddal, ha komoly a kapcsolat.

Most annyit tudsz tenni, hogy keresel 8 órás melót, elraksz minden pénzt, aztán keresed az albérletet.

A barátnődhöz nem tudtok menni?

2019. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Családsegítőhöz fordulj

Azzal hogy téged bántalmaz azzal a gyerekedet is veszélyezteti

Mit lát szegény kicsi

2019. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy költözz össze a barátnőddel és próbáljátok meg együtt nevelni a gyereket. Esetleg a párod szüleinél, ők hátha toleránsabbak.
2019. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!