Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elfelejtettem a szuletesnapjat...

Elfelejtettem a szuletesnapjat. Utolag mi a legjobb, amit tehetek?

Figyelt kérdés
anyumnak egy nappal a nevnapom elott van a szuletesnapja, ami majdnem ket hete volt. rengeteg minden jelen van az eletemben aminek koszonhetoen meg a sajat nevnapomra sem emlekeztem iden, igy az o szuletesnapjara sem. o szinten elfelejtette az en nevnapom de masnap utolag felkoszontott, nekem viszont nem jutott eszembe egeszen idaig, hogy elfelejtettem az o szuletesnapjat... ilyenkor szerintetek mi lenne a legjobb teendo?

2019. aug. 10. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel minél előbb!
2019. aug. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel, kérj bocsánatot.
2019. aug. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Ne keress kifogásokat!! Ezt utálom a legjobban...

Nem történt tragédia, mond meg neki, hogy utólag is boldog szülcsinapcsit, egy csoki meg egy bor (vagy amit szeret), ennyi.

2019. aug. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azonnal hívd fel és mondd meg őszintén, hogy elfelejtetted, szánod-bánod, főleg azután, hogy ő megköszöntött.

Ne mentegesd magad, ne hivatkozz bokros teendőidre, mert erre nincs mentség, csak az őszinte szó.

Biztosan fájt neki a feledékenységed (sajnos, fájni is fog!, de biztosan megbocsát neked.

2019. aug. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Ennyire hülye nem lehetsz.Most azt hiszi hogy bosszúból nem köszöntötted fel.Mindegy,majd jövőre..
2019. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Anyukádról van szó, nem lesz semmi, ha felhívod, felköszöntöd, és amikor a legközelebb találkoztok, megajándékozod valamilyen aprósággal. Jobb későn, mint soha. Képzeld, velem egyszer az történt, hogy szintén elfelejtettem anyukám születésnapját, de pont aznap csak úgy átmentem a szüleimhez látogatóba, és láttam, hogy az asztalon van egy csokor rózsa. Akkor kapcsoltam, hogy aznap van a születésnapja, és biztos apukámtól kapta. Véletlenül volt nálam egy új táska, amit magamnak vettem. Szemrebbenés nélkül odaadtam, hogy neki vettem, és ne haragudjon, amiért elfelejtettem becsomagolni. :-) De biztos nem haragudott volna, ha nem így jön ki a lépés, és később köszöntöm fel. :-)
2019. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kicsit tulreagaltam! vegul bocsanatot kertem es felkoszontottem, es csak annyit mondott "nem tortent semmi, en is elfelejtettem a nevnapod" 😄😄😄 koszonom a segitseget!
2019. aug. 10. 17:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem nagy ügy.

Én egyszer elfelejtettem anyukám névnapját, ami azért is durva, mert ugyanúgy hívják, mint engem. :D

Akkor jutott eszembe, hogy nem vettem neki semmit, amikor felköszöntött. Eszébe sem jutott megsértődni, jót röhögött rajta.

2019. aug. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!