Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek a helyemben...

Ti mit tennétek a helyemben ebben az esetben? 22/L

Figyelt kérdés

ismerőseim (köztük a fiú aki tetszik) meghívott egy strandolós/házibulizós hétvégére ezen a héten.

Már 1 hete mondtam a szüleimnek, hogy erre majd tervezek menni.

erre most kijelentette az apám, hogy kizárt, hogy elenged. Mert egyrészt a tópart ahova megyünk életveszélyes ( hiába mondtam hogy én nem is mennék bele a vízbe mert nem szeretek strandolni). Másrészt, hogy biztosan lefeküdnék ott a sráccal és mindenki könnyűvérűnek nézne...

Nagyon rosszul esett ez, hogy ennyire nem bíznak bennem és elég ideges lettem.

(Találkoztak már a sráccal)


2019. aug. 13. 09:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
22 éves vagy, oda mész ahova akarsz, nem vagy már az engedélyükhöz kötve.
2019. aug. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%

Már nem 15 éves vagy.

Nem így kéne élned az életed, hogy mindenhez engedélyt kérsz a szüleidtől, hanem őket hagyd ki a dolgaidból.

2019. aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
14%
Apud félt nagyon. Azért próbálj meg vele, beszélni.
2019. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
26%
Nyugodtan menj el, bár a pasival szerintem most még ne feküdj le.
2019. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi idősen már engedélyt kell kérni, csak mondani, hogy mész, majd jössz.
2019. aug. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
Elmennék. Nem is értem, hogy apád ezt hogyan gondolja, hogy nem enged el. Én is mindig mindent meg szoktam beszélni a szüleimmel, tudják, hogy milyen terveim vannak stb., de eszükbe sem jutna ilyet mondani, hogy “nem engedlek el” vagy akármi.... Szimplán fogod magad és mész.
2019. aug. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%
Felnőttél! Nem tűnt fel? Az egy dolog, hogy a szüleidnek nem, de neked se? Már 4 éve kellett volna! Nagyon igyekezz annyit keresni, hogy elköltözhess.
2019. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
43%
Azt hittem 14 éves lány írt a kérdést. Szóval 22 éves vagy? Ha ennyire tudnak fogni, akkor bizony azt mondom. Maradj otthon, és fogadd meg apád szabályait. Mert agyilag még messze nem vagy 22 éves, inkább 14.
2019. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
75%

4 éve felnőtt vagy, jogilag azt csinálsz amit akarsz. Külföldre költözhetsz, férjhez mehetsz stb.. Nonszensz, hogy egy buliba is engedélyt kérsz. Felnőtt vagy, ha azt szeretnéd, hogy felnőttként kezeljenek, akkor viselkedj is úgy.

Kezdetkent állj ki magad mellett és jelentsd ki, hogy elmesz a buliba és kész. Nem kell engedélyre várnod.

A szüleiddel meg beszéld meg, hogy nem vagy idióta, nem fogsz hülyeséget csinálni.

2019. aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
96%

Én se értem minek kérdezted meg.


Mondjuk ismerek hasonló lányt, sokadjára végre sikeres terhesség és egy szörnyen túlféltett kislány lett belőle. Kitűnőre érettségizett, de nem ment tovább tanulni, mert a szüleitől messze lenne. 60 km...


Sosem volt barátja, nem költözött el, a saját szalagavató vacsiját kihagyta.


Jelenleg 27 éves. És ő nagyon okosnak született szegény csak a lelki terror hatott rá.

2019. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!