Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednéd a közel 20 éves...

Megengednéd a közel 20 éves lányodnak, hogy ott aludjon a 30 éves pasijánál?

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 18:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Természetesen.
2019. aug. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem, hogy engedéjt kellene kérnie. :)))
2019. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
20 éves, azt csinál, amit akar
2019. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Megengedni??? Felnőtt, oda megy ahová akar
2019. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Felnőtt, önálló életet él. Nem igazán van szüksége az engedélyemre. :D
2019. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Ez valami vicc? Az a szülő aki ilyet kérdez ne csodálkozzon ha a gyerek soha többet rá se nyitja az ajtót miután egyszer végre elszabadul otthonról..
2019. aug. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem erre azt mondják, hogy ameddig itthon lakok addig azt csinálom amit mondanak,meg majd nem fizetik a kajámat se meg bármilyen kiadást. Diákmunkabol meg nehéz lenne elköltözni.
2019. aug. 13. 18:36
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Akkor meg tipli a pasidhoz, és vissza se nézz. Egy 30 éves pasinak ne jelentsen már akkora gondot a barátnője.
2019. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem gyengeelméjű, nem kell hozzá engedély. Nagykorú.
2019. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Sajnos hasonló helyzetben vagyok, mert még egyetemistaként én se engedhetem meg, hogy albérletbe költözzek. És az én szüleim is ilyenek, folyton a pénzzel fenyegetőznek, meg ez a tipikus ,,amíg az én kenyeremet eszed"-et mondják. Pedig nagyon sok mindenben segítek itthon, tisztelettudó is vagyok, de akkor is mindig mindenhez engedélyt kell kérnem, mikor hova akarok menni, meg minden fontosabb dologba beleszólnak kéretlenül, pedig már tudok dönteni benne. És én is így vagyok vele, hogy ha nem tudnak felnőtt értelmes emberként kezelni, akkor nem szívesen fogok ide hazajönni, de az már tuti, hogy nem a városban fogok dolgozni, ahol lakunk.


Az a baj, hogy az ilyen szülők nem állnak le soha. Mert oké, most velük laksz, de később is az lesz, hogy amit elértél, azt csak miattuk érhetted el, mert támogattak, és ezért egész életedben joguk van arra, hogy irányítsanak, mert ,,te ezt úgysem tudod". Nagyiék is mellettünk laktak, mert meg se engedték anyáéknak, hogy elköltözzenek, anyának és apának is a szüleik határozták meg a hivatásukat is...meg hogy nehogy már egyedüli gyerek legyek, csináljanak egy másikat is, mert ,,egy gyerek nem gyerek". Anyáék mindent hagytak, én pedig ezt már gyerekként látva is rosszul voltam. Szép egy jövő kép, mondhatom...Mamáék a mai napig akkor jönnek, amikor akarnak, oda mennek, ahova akarnak, de anyáéknek jelentenie kell, ki mikor hova megy, mit vesz. Kész. Nekem ez nem kell XD és ennek tényleg soha az életben nem lesz vége. Én azt javaslom, menekülj :D

2019. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!