Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok ha a 16 éves...

Mit csinálnátok ha a 16 éves lányotok 34 éves férfival lenne együtt, aki pénzeli?

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 18:19
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
64%
Elgondolkodnék hogy mit rontottam el.
2019. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
54%
Egyesnél a pont
2019. aug. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
63%

Miért gondoljátok, hogy a szülők rontanak el valamit, mert a lányuk qrvulni kezd?

Nem mindig a szülő hibás.

Én személy szerint hatalmasat csalódnék a lányomban, és tiltanám. A pasas is szerintem megaláznám nyilvánosan, hogy mások is megtudják 16 éves gyereket fektet le pénzért. Biztos kínos lesz neki is a munkatársai, felesége, családja előtt.

2019. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
53%
A fiatal nők közül sokan ezt teszik. Keresnek egy jó egzisztenciával rendelkező idősebb palit, akik eltartják őket. Csak meg kell találni a megfelelő egyént, akihez utána körömszakadtáig ragaszkodni kell, el nem engedni! Nekik nem kell semmit se csinálni csak este az ágyban odatenni magukat. Dolgozni nuku. Főzni sem kell tudni- hét közben hordatni kell az ebédet, hétvégén étterem vagy anyós. Max kitakarít. És igen, ebből meg lehet élni! A kérdezőnek részvétem! :D
2019. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
46%
She is a young sugar baby. A daddyvel beszélgessen el anyuka... én nem hagynám.
2019. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
43%

Az en anyam is annak idejen egy 30as pasival lepett le 17evesen az anyjatol..allitolag nem volt kihez fordulnia abban a szituban,de akkor is szegyen..

Ne azert koltozzon ossze vki a pasival mert otthonrol el kell jonni,hanem azert mert szereti.

2019. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
37%
Elvitetném a javítóintézetbe. Kiskorú. Megteheted. Nem vagy köteles eltűrni.
2019. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
45%

Felkeresném a csávót, amiért így visszaél egy még nem is nagykorú lány naivitásával és én herélném ki, saját kezűleg. Utána a fazon golyóját és farkát feladnám a feleségének postán, pár közös lesifotóval a lányommal, mert joga van tudni, mekkora féreg is az ő férjikéje.


Annál megalázóbb nincs egy pasasnak, ha se golyója, se farka.

2019. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
41%
Igazad van #8
2019. aug. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
47%

Úgy elverném a csávót, hogy összeszarná magát, aztán még meg is hempergetném benne.


Ezek után kezdhet elmélkedni rajta, hogy a férjemtől mit kap, ha hazaér.



Ettől függetlenül csalódnék magamban, hogy ennyit bírtam nevelni a lányomból.

2019. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!