Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kattant be az anyám?...

Miért kattant be az anyám? Mit tudtok tanacsolni?

Figyelt kérdés

Az anyam egyedul maradt a testvereimmel,viszont olyan szokott lenni mintha pasihianya is lenne.A sajat sikertelen,elcseszett eletet rajtam akarja levezetni,azt akarja h mindig mindenben,mindenhol allando jelleggel mellette alljak,meg h mindig segitsek neki,vagyis h mindennap vegezzek hazimunkat stb.Tudta h apam nem olyan akinek kell gyerek es vallalja,megis ugy gondolta megszul,meg felcsinaltatja magat.Es mar par eve egyutt volt apammal,vagyis jol isnernie kellett,nem 17volt mar es nem o volt az elso neki.Azt a szakmat nem akarta elvegezni kesobb se mikor dolgozott vhogy,ami akart lenni valojaban,hanem helyette engem megszult.Azt mondta azert mert o nem akart varni..sztem hazudott.Ha az egyetememrol van szo akkor az meg nem tetszik neki mert majd o egyedul lesz nem lesz senki mellette es sajat magam eletet akarom elni nem maset.

Megmondtam neki h nem en vallaltam ennyi gyereket,ezert nem en vagyok a hibas.Hiaba segitek neki ugy ahogy tudok,neki nem eleg..nincsen semmi tarsasagi eletem(nem pasira gondolok),nyaralni se megyunk soha(ezert is en lettem a hibas,meg amiota vagyok szota nem nyaralt..).

Nem ertem mitol van igy bekattanva,amikor tudta elore h mekkora felelosseg es minden ennyi gyerek es az apa se volt megbizhato es apam elott is volt mar pasija,akivel otthonrol az anyjatol lelecelt.Meg azt mondta regebben hogyha mar nincs munkam(tenyleg nem nsgyon lehetett munkat talalni) es terhes lettem akkor megszulom a gyereket es akkor lesz penz.

Na meg az nem tetszik neki h en nem pasival akarok elmenni tole hanem pasi nelkul,mert en amondo vagyok h a sajat labamon menjek ki ne legyek olyan,hogy meg ehhez is pasi kelljen h anyamtol elmenjek.Mert annal szerintem nincsen rosszabb.


2019. aug. 13. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Felháborító, hogy azt akarja, hogy minden nap segíts neki.. egyébként undorító ahogy beszélsz róla "megis ugy gondolta megszul,meg felcsinaltatja magat"

Dolgozz azon, hogy el tudj költözni.. ennyi.

2019. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez az igazság.Ha tudja,hogy a pasi szarba se veszi és kevés a fizuja amiből egy gyerekkel se jön ki,akkor minek vállalja be mikor a gyerekre nem kap annyit h alberletre eleg legyen,meg ennitudjon?Meg azt se erte el amit igazan akart?
2019. aug. 13. 19:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nem bántásként, de apád legalább annyira hibás a történetben mint anyud. Ha én férfi létemre tudom, hogy nem akarok gyereket, húzok gumit, nem csinálok az asszony alá, ha jól értem legalább hármat.

2019. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen #3. Én is tudom,hogy olyannak nem szülök gyereket,aki szemét v nem akar megállapodni,v mas dolog vn ami miatt nem kell gyerek.

Olyan mintha az ilyen nők is saját maguknak keresnék ezt az életutat.

2019. aug. 13. 19:21
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Igazad van, jobb lett volna, ha kiköp a vécébe, mert oda való vagy.
2019. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Az albérlethez, meg anyád mocskolásához elég idős vagy? Akkor ahhoz is, hogy elhúzz dolgozni. Az egyetlen sirámod hogy nem tömnek pénzzel. Ha ennyire rühelled anyádat, akkor a pénz se kelljen tőle. Emeled meg a pici popódat, és gondoskodj magadról.
2019. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem a kerdezo itt az undorito hanem a szulei, befejezhetnetek ezt a suket szulo istenito kommenteket mert iszonyat szanalmas PERIODT-
2019. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem tehetek rola,hogy ilyen felelotlen,elore nem kepes tervezni szuleim vannak..

Tudtommal a gyerekvallalas tudatos,szoval miutan megszuletik vki azokat nem rajta kell leverni.

2019. aug. 14. 09:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja hát miért nem fizeti az albérletedet, miért nem hozott össze neked több milliót, sőt igazán vehetett volna már egy házat is, de úgy csinálhatta volna hogy a rezsit is fizesse helyetted. Hányinger milyen arrogáns kis férgek vannak a tízen és huszonéves korosztályban. Tegyetek a sajt boldogulásotokért, ne vinnyogjatok hogy felelőtlen anyu nem döglött bele a munkába, csak hogy ti mindent készen kapjatok. NEM KÖTELESSÉGE MEGOLDANI A TE KÜLÖN LAKHATÁSODAT.
2019. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem mondom,hogy a kérdező egy angyal,mert nem túl szépen fejezte ki magát,de meg lehet érteni.

Nem az a baja,hogy megszületett,hanem az,hogy az anyja annak a tudatában szülte meg,hogy nem fogja tudni eltartani, rendes családi hátteret biztosítani neki.

Most nincs senkije az anyjának,ezért a kérdezőn vezeti le a feszkót, rajta lóg.

2019. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!