Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek mi lenne, illetve ha...

Nektek mi lenne, illetve ha megtörtént, mi volt az a pont, amiért megszakítottátok valamelyik szülőtökkel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Milyen húzás lenne, amiért ezt érdemelné, vagy ha megtörtént, mit tett, amiért így döntöttetek, és mik előzték meg ezt?

2019. aug. 15. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor bemutattam apámnak a páromat azt mondta: "Nem fogok eltűrni egy fogyatékost a családomban! Válassz! Vagy ő vagy én!"

Választottam, azóta a férjemmel már van két gyerekünk, apámat pedig 15 éve nem láttam. (a férjem vak, erre volt a megjegyzése)

2019. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszéltünk hármasban egy két napos programot (a kislányom, az anyám és én) A kislányom nagyon várta, hogy a mama egy kicsit csak rá figyeljen, mert a testvérem gyerekei szinte egész nyáron vele voltak napi szinten, nemrég egy egész hétig haza sem mentek. Úgy volt, hogy a buszmegállóban találkozunk. Aztán a busz indulása előtt derült ki, hogy anyám önhatalmúlag, mindenféle kérdezés és egyeztetés nélkül magával hozta a testvérem nagyobbik gyerekét is. A kislányom sírt a buszon a csalódástól, aztán meg azért, mert anyám egyszer sem szólt hozzá, végig csak a másik gyerekkel foglalkozott. Veszekedtem vele, de ez nem használt, nem értette meg, hogy mi bajunk van. Megalázó volt a gyerekemmel is meg velem is, így másnap, amikor köszönés nélkül elmentek egy másik játszótérre, (az én gyerekemet nem is hívták magukkal) mi azonnal hazajöttünk.

Azóta nem hívtak fel, és én sem kerestem őket.

2019. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hm..."anyám" ellenem uszította a családot, amikor nem voltam hajlandó szakítani a párommal, aki nem tetszett neki, mert nem volt befolyásolható és nem lehetett uszítani senki ellen. Neki lételeme volt a veszekedés és a családon belüli viszálykeltés.


Tizenéve szakítottam meg vele a kapcsolatot, az esküvőnkre sem jött el (meg se hívtuk), az sem tudja hol lakunk, semmit nem tud rólunk. Az "unokájáról" sem tud, soha nem is fogja látni.

2019. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az anyám szakította meg a kapcsolatát a szüleivel, mert nem fogadták el az apámat. Pénzt is ajánlottak az apámnak, hogy elhagyja az anyámat. Így én sohasem találkoztam velük, azt se tudom, hogy élnek-e még. Nem érzem a hiányukat, bátornak és erősnek látom anyámat a történtek miatt, és egyben sajnálom is őt, hogy ilyen szülőket fogott ki. Egész más szülő lett ő, mint a saját szülei, anyám a végsőkig támogat mindenben.
2019. aug. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!