Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesapám lenyúlta a pénzem?

Édesapám lenyúlta a pénzem?

Figyelt kérdés
Annyi történ, hogy édesapámhoz elmentem dolgozni egy hónapot júliusban. A cégénél dolgoztam segítettem neki diákmunkába. Nos az ígéretét nem tartotta be és nem hetente kaptam a fizetést aztán azt mondta, hogy majd elsején megkapom ezután pedig 10 lett beígérve, egyik sem történt meg. Nos ismerem apámat, de nem volt más lehetőségem és kellett a pénz, ha nem kellett volna akkor ez az egy hónap munka csak egy rossz tapasztalat lett volna és elengedtem volna azt a százast amit kaptam volna 30 kerek nap és napi 12 órába . Azért fordulok ide, hogy ne üsse meg senki a bokáját, hogy mit lehet tenni, segítséget szeretnék kérni. A storyhoz hozzátartozik, hogy ittasan elkapták a rendőrök 26. körül és 100 ezres bírságot kapott és természetesen totálisan az én hibám. (pedig annyi pofont kaptam tőle, hogy ne vezessen részegen. ) bármi kérdés van megválaszolom, ha olyan privátban csak segítségre van szükségem.

2019. aug. 15. 21:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
75%
Nem kaptál fizut, apád nem adta oda. Mi a kérdés?
2019. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
segítség kérés, nem kérdés. Mivel most szükségem van rá ezért szeretném megkapni. Ennyi.
2019. aug. 15. 21:52
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd veszni a pénzed. Mindenképpen szajkózd neki, hogy tartozik neked.
2019. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
ezt csinálom, de jelenleg 240 km van köztünk. Ami jobb is, de ez nála hasztalan egy alkoholista emberről van szó aki képes csontomat törni apróságokért visszabeszélésért meg akár ölni is.
2019. aug. 15. 22:00
 5/30 grafno ***** válasza:
4%
Lenyulta. Viszavette valamit abból amit rád költött. Nem szép dolog, de ez van. A jogsis sztori miért jön ide? Ő vezetett. Jogsi nélkül, majd kell ingyen sofőr is neki...
2019. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez tanuló pénz lesz, nem hiszem hogy valaha is oda fogja adni. De ne legyen igazam! Azért próbálkozz, hívd fel minden nap hogy még mindig nem látod a számládon a pénzt, kérdezgesd hogy mikor küldi.
2019. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerződés van? Ha nincs, tanulópénz, ha van, fizetési meghagyás.


Pro tanács az életre: Ha nem kapod meg a hetire megbeszélt fizetést, ne kezdj bele a következő hétbe.

2019. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Először egy tanmese.

Dolgoztam egy gittegyletnél, mint segédmunkás. Első nap nem mondta meg a főnök, mennyi lesz a fizetés. Kitérő választ adott. Második nap úgyszintén. Szerződést sem hozott. Harmadik nap már nem mentem.


Ha van köztetek 240 km, és egy agresszív alkoholista barom, akkor hagyd a fenébe a pénzt, de őt is! Ne állj vele szóba többet. Ha emberkedik az ajtód előtt, hívj rendőrt. Nem kell beszrni tőle.

2019. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
82%
Anyád mit szólt ehhez?
2019. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos segíteni nem tudok,de nem hagyhatom szó nélkül,hogy még ezek után is ilyen szépen említed:"édesapám".Minden tiszteletem a tiéd
2019. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!