Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire számol be tini...

Mennyire számol be tini gyermeketek a magánéletéről?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy pl. van-e barátja/barátnője, él-e nemi életet, esetleg be is mutatja nektek a párját? Netán volt olyan is, hogy nem mesélt el semmit, mégis tudtátok, hogy van valakije? Ha igen, honnan?
2019. aug. 16. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem tudok mindent.

Csak amit elmondott.

Nem kutakodtam utána, sok dolgot most tudtam meg teljesen véletlenül.Annyit mondtam, ha úgy alakul szóljon megyünk orvoshoz gyógyszert íratni.


Arra figyeltem, ha buliba ment akkor időben hazaerjen vagy telefonaljon ha lekéste a vonatot.

Néztem időnként a jeleket hogy nem e drogozik.

Beszéltünk róla de sosem kértem számon.


A barátjával úgy voltam, majd szól ha be akarja mutatni.

Szólt, el is jött a srác.


Én sem mondtam el mindent a szuleidnek,

Tőle sem várom el, viszont minden beszélgetésre készen álltam, és jól esett ha megoszt velem valami kis titkát.

2019. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

azért nem "számol be" a legtöbb gyerek a magánéletéről, mert így kérdezed, hogy "mennyire számol be"

nekem ez már olyan számonkérésnek hangzik (benne van a szóban is), hogy kb nem is érdekel emberileg hogy mi van vele, csak le akarod ellenőrízni meg korlátozni ezért jó lenne ha lejelentené ha elkezd szórakozni meg pasizni.

nemtudom miért nem lehet egy gyerekkel kapcsolatban őszintén érdeklődni

2019. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb mindent tudtam róluk, de csak akkor kommentáltam, ha kérdezték.
2019. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom, hogy nagy baráti társasága van, ebből ismerek párat. Él nemi életet, engem kért meg hogy jelentem be az orvoshoz fogamzásgátlás miatt. Most nincs komoly partnere, vagy legalábbis nem tudok róla.
2019. aug. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden lépésemről tud
2019. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te mennyire számolsz be a gyerekednek a magánéletedről, nemi életedről? stb
2019. aug. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!