Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu megcsalja a nevelőapámat,...

Anyu megcsalja a nevelőapámat, sokat veszekednek. Anyut most pedig elhagyja az új pasija. Tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ismerem anyu új barátját, személyesen is. Tipikus "menőző" típus. Most pedig el akarja hagyni anyut, emiatt ő egész nap ideges,ordítozik, szomorú. Veszekedik a nevelőapámmal (Őt nem igazán szerettem soha, a stílusa és a hangneme miatt) de most mégis sajnálom, hogy belecsöppent ebbe az egészbe. Már egész nap szinte csak a szobámban vagyok, megpróbálok elzárkózni a helyzet elől.

2019. aug. 18. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb megoldást választottad azzal, hogy elzárkózol a szüleid hülyeségei elől. Annyiban szerencsés vagy, hogy láthatod, hogyan nem szabad élni.
2019. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Jól teszed az elzárkózást. Ez nem a te dolgod. Oldják meg ők hárman! Te meg szervezz magadnak programot a házon belül vagy kívül!
2019. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél semmit.
2019. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Semmit, de amint teheted szabadulj a ribi anyádtól...
2019. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Zárkozz el anyádtól,ne is foglalkozz vele.

És kezdj el azon gondolkodni,hogy majd hogyan fogsz lelépni onnan.

2019. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy amúgy?


Egyébként anyukád felnőtt ember, te csak annyit tehetsz, hogy ellenpéldaként tekintesz rá párkapcsolatok terén és nem folysz ebbe bele.

2019. szept. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!