Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért bántja anyukámat, ha a...

Miért bántja anyukámat, ha a zsebpénzem ruhákra költöm?

Figyelt kérdés

Mindig leszid, amiert ruhakra koltom a penzem... O turkabol szokott nekem ruhat hozni de azok hagy ne mondjam, hogy neznek ki... Nem akarom leszolni a turkakat, de amiket o hoz azok olyan régiesek hogy mar volt ra pelda hogy ezert cikiztek a suliba.. Most meg hogy vegre kapok zsebpenzt inkabb mai ruhakat szoktam belole venni.

Meg pl a nagymamamtol kaptam kb 7 db polot, meg sortokat es anyukam elso mondata az volt hogy : ezeket ugyse fogod hordani....

Miert csinalja ezt? Meg cipokbol is csak a kamulat veszi meg holott a tesoim kapjak a 20.cipoket, amik kb 10-20 ezrek.. Es anyukam kb elvarja hogy magamnak vegyem a ruhaim most ezt mondta: "Iden osszel a tesoid nagy hangsulyba lesznek, rengeteg kabatot neztem ki nekik, meg nadragokat" Miert van ez? Ennyire utal?


2019. aug. 18. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Mi az a turka és kamula?
2019. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Turkalo es kamukat
2019. aug. 18. 20:29
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Mennyi idős vagy? Mennyi idősek a tesóid?


Úgy érzi te még fiatal vagy, nem fontos neked a márkás holmi.

2019. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az egyik 18 a másik 7
2019. aug. 18. 21:08
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Fiú tesóid vannak? Nem értem ezt a kivételezést és hogy miért bántja anyukádat, hogy ruhát veszel a saját pénzedből.Költsd arra amire szeretnéd és szükséged van.

Értem én,hogy kisebb gyereknek nem kell méregdrága holmi,mert nem tud rá rendesen vigyázni,de akkor sem a turiból öltöztetjük kőkorszaki nagyi ruhákba.Ha nem lenne rá pénz még talán megérteném(bár egész jó darabokat lehet találni turikban,néha egy igazi aranybánya), de a tesók jobb cuccokat kapnak,tehát van rá pénz.Őszintén nem értem anyukádat.

Ugye azért van kabátod őszre/télre?? Nehogy beteg legyél nekem.Szülinapra és egyéb ünnepekre kérj utalványt vagy pénzt,abból majd olyan ruhát veszel, amilyet csak szeretnél!

2019. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Akkor ők lányok, te meg fiú vagy, és úgy gondolja, a fiúknak nem kell rendes ruha, kicsik az igényeik..


Vagy ők fiúk, te meg lány vagy, és úgy gondolja lányként mindenben csinos vagy.

2019. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze, nyilvan van kabátom meg ilyenek:) :D
2019. aug. 18. 23:51
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet azt hiszi, majd ha kinovik a ruhakat, jok lesznek neked
2019. aug. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg anyukádat, hogy mégis mi a célja a zsebpénzeddel. Mármint hogy minek adja, ha bele akar szólni, hogy mit vegyél rajta.
2021. jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!