Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni ha a szülő...

Mit lehet tenni ha a szülő nem fogadja el a páromat?

Figyelt kérdés
Az édesanyámmal élek és van egy párom akivel már lassan fél éve együtt vagyok. Az elején minden jó volt de mostanában bujt ki a szög a zsákból, hogy anyukám szerint ő nem hozzám való szerinte én nem vagyok belé szerelmes valamint reméli egyszer én is meglátom ezt ami szerinte az igazság. Na most és jól érzem magam a párommal, édesanyámtól nem akarok elköltözni mert nem állunk úgy anyagilag valamint beteg így ezek az opciók kiestek. Valamint bizonyos szinten megértem mert rossz tapasztalatai voltak a férfiakkal az életében. Ő azt mondta legyek akivel akarok csak egyet kért hogy mikor a párom nem dolgozik legyünk inkább nála hogy neki ne kelljen elviselnie. Amit szintén megértek viszont ugy érzem két tűz közé kerültem és fogalmam sincs elmondjam e a barátomnak ezt? Mert egy idő után ugyis furcs lesz hogy mindig nála vagyunk. De az anyukámat sem akarom elárulni.

2019. aug. 19. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mit kifogásol anyukád a párod viselkedésében?
2019. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Ha ilyet mondana az anyukám, onnantól kezdve nem érdekelne, hogy elárulom-e, vagy sem. Engem nem érdekel, hogy mit gondol, de azt nem feltétlen kell megosztania velem. Amint ilyet mond, már egyértelmű, hogy nem a legjobbakat szeretné nekem, ergo ezt viszonoznám, és onnantól kezdve én sem szeretném a legjobbakat neki, hanem azt, ami nekem jó :)
2019. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos más generációk vagyunk szerinte mivel a páromnak vannak barátai és szokott velük találkozni ez nem családcentrikus hozzáállás. Nem olyan mint amilyennek ő az elején megismerte.
2019. aug. 19. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
#2 abszolút nem értek egyet veled. Az a helyzet, hogy vannak aggályai. Jobb lenne, ha valami balul sülne el, csak mert nem nyitotta ki a száját. Normáliséknál az emberek nem tettetik magukat, hanem felvállalják a valós érzéseiket, gondolataikat. A kérdező édesanyja egyszerűen félti a lányát.
2019. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 Válaszoló igen én is igy vagyok vele csak nem tudom megvitassam e a dolgot a barátommal.
2019. aug. 19. 21:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk az sem mindegy, mennyit haverozik, ennek fejében mennyig hanyagol téged?
2019. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

lehet igaza van anyukadnak. Majd kiderul a kesonniekbe meg nem regota vagytok egyutt.

En örülnék ha anyukam ilyen szinten elmondana nekem amit gondol. Es felesleges a baratoddal ezt megvitatni mert o innentol rosszkent nez majd ra. Inkabb baratnoddel vitasd meg vagy barkivel rajta kivul aki szerinted oszinte hozzad

2019. dec. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!