Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak anyámmal? Nem...

Mit csináljak anyámmal? Nem akarja elfogadni hogy van barátom vagy nem akarja nem tudom. A barátom meg folyton erölteti azt hogy akar jönni hozzám.

Figyelt kérdés

Anyukámmal folyton veszekszünk a barátom miatt hogy nem tudja elfogadni hogy van eddig akárhány barátom volt egyiket se fogadta el mindig veszekedett velem hogy biztos miatta nem tanulok meg hogy miatta nem mondok el neki semmit meg hogy meg hogy a barátom miatt hazudok neki meg nem vagyok jóba vele meg veszekszek miatta pedig ez nem igaz csak egyszerűen már nem akarom neki elmondani a dolgokat mert nincs kivel beszélni egyszerűen már belefáradtam abba hogy mindig veszekszek vele. És a barátom is folyton erőlteti hogy akar jönni hozzám hogy ismerje meg anyámat de én nem nagyon akarnám mert nem akarok vitát hogy veszekedjen vele is meg elmondja mindennek mert úgyis tudom hogy ez lenne a vége. Nem tudom hogy értessem meg a barátommal hogy mit akarok már ezen veszekszünk hónapok óta és megkértem hogy értse meg de nem akarja És e miatt vitázunk már hónapok óta. Meg akartam kérni hogy majd akkor jöjjön hozzánk fel anyám amikor már nyugodtan fog beszélni meg nem fog veszekedni velünk és elfogadja azt hogy nekem van barátom már mindjárt két éve de ezt nem érti meg és folyton erőlteti hogy akar jönni és nem tudom már hogy mit csináljak. Hogyan értessem meg vele hogy én már nem akarom anyámmal annyira tartani a kapcsolatot meg el szeretnék menni hogy összeköltözünk mert már erről is van szó és már a lakást is megtaláltuk minden meg van beszélve de mindig evvel jön hogy akar jönni mit csináljak?



21L



2019. aug. 20. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy anyád milyen, és veszekedés lesz valószínűleg, és nem fogja jókedvvel fogadni. Ha a barátodat ez sem tántorítja el a dologtól, mehet! Anyádnak hivatalosan már lassan három éve nincs joga beleszólni, hogy mit kivel beszélsz meg, hogyan tanulsz stb.
2019. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Készítsd fel a barátodat, hogy mire vállalkozik, majd ezek tudatában jelenjetek meg anyád előtt
2019. aug. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vidd haza a a barátod és majd a többi dolog alakul magától
2019. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Savlekotő ***** válasza:
Anyukád pusztán irigy rád és a kapcsolatodra,szexre.. Középkorú nők ilyenek sajnos..
2020. máj. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!