Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám nem enged 18 évesen...

Apám nem enged 18 évesen Sehova töbi lent. Betelt a pohár mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves Vagyok És Apám nem enged sehova és ma elvete az öszes iratomat és pénzemet és a bankártyámat is ijenkor mit tudok csinálni ha lelépek Van hova menem A rendörök Haza vihetnek?

És a bankba a Kártya nélkül Letudom Veni a megtakaritot Pénzemet mert van rajta. Meg dolgozom amugy es félek a munkahejemen keres mit tegyek??


2019. aug. 20. 22:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Nagykorú vagy tehát jogilag önálló személy. Erőszakkal nem veheti el az irataidat, pénzedet és nem zárhat be. Ez bűncselekmény.

Van valaki akitől segítséget kérj, hogy visszaszerezd a dolgaid? Egyáltalán mit mond, miért vette el? Azt nem engedi h elköltözz?

Ha elmész nem vitethet haza mert felnőtt vagy. De személyi nélkül a pénzt sem adják ki a bankban neked.

2019. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
10%

18 évesen, hol és mit dolgozol, amiből megélsz egyedül?


Te is ilyen NASA tesztpilóta - IT mérnök - sebészfőorvos - bróker vagy, mint itt minden 2. irkáló?


Hová mész? Kanid nyakára...amíg ki nem rúg, 3 nap múlva?

2019. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
52%

Lány vagy, vagy fiú?

Lehet hogy csak fél, de valószínűleg van egy nyomós oka, hogy miért ne engedjen el. Az sem mindegy, hogy hova szeretnél elmenni. Könyvtárba, boltba? Bulizni?

Valószínűleg nem akarja, hogy rosszat csinálj. Egy kis dologért nem venné el a dolgaidat.

Az meg nem megoldás, hogy "lelépsz".

Hova szeretnel menni ahova nem enged el?

Ahogyan az első helyesen, nagykorú vagy.

Szerintem ülj le vele és beszéld meg ezt.

Sokkal jobb, mint hogyha lelépnél csak úgy. Szebb megoldás.

2019. aug. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igazábol sehova nem emnged az irataim nagyon ritkan agya oda mindig maganal tartja Es a penzemet azert vete el mert hogy elege van abol hogy en elkoltom a sajat penzemet szoval enyi alberletbe menék elote meg unoka Bátyámhoz kető hejen Dolgozom egyépként Kfc ben és Tescoban es a jjogositványom is megvan de azis nála
2019. aug. 20. 23:38
 5/17 anonim válasza:
15%

Utolsó vagyok.

Hova szeretnél menni ahova nem enged el? Mármint gondolom nem Amerikába szeretnél menni. Esetleg buliba?

Mire költöd a pénzed, mivel ugye az sem mindegy. :3

Alkoholra? Vagy mire?

Lehet, hogy nem szeretné, hogy feleslegesen elkölts azt a pénzt amiért te megdolgoztál.

Egyedül nehéz elboldogulnod és fizetned az albérletet. Lehet, hogy te most ezt nem így gondolod, mert nem enged el sehova, de hidd el, nehéz lenne.

Inkább beszéld meg vele. Sokkal egyszerűbb, mint elmenekülni a probléma elől.

Mint mondtam, szerintem van egy nyomós oka amiért nem enged el sehová.

Csak úgy ilyet nem csinálna. Persze nem ismerem a családodat így csak következtetni tudok.

2019. aug. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
26%
Elköltsd*
2019. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Én fapofával bemennék a yardra és feljelenteném személyi szabadság megsértése bűntett (Btk 194. §) vádjával, azt jól van.
2019. aug. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%

Beszéld meg vele, hogy a fizetésed egy részét "haza adod" de közben magadra is szeretnél költeni (persze pár értelmes dolgot megemlítenék példaként - Ruházat, tanulás, egyebek)


Jársz dolgozni, oda is iratok nélkül mész?


Milyen hely(ek)re akarnál elmenni, ahová nem enged?


Az egésznek volt valami előzménye, hogy idáig fajult a dolog?

2019. aug. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

7es és ezt hogyan bizonyítja?


Amúgy meg kérdező, meg fogsz te tudni élni albérletben? A helyesírásodból az jön le nagyon nem vagy tanult ember nem hiszem hogy kapkodnak utánad a munkaadók.

2019. aug. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%
Tanultál volna meg helyesen írni 18 éves létedre. Bunkó!!!
2019. aug. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!