Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnàm elmagyarázni...

Hogy tudnàm elmagyarázni anyának, hogy jobban kijövök a fiukal?

Figyelt kérdés

Nos, 17 éves lány vagyok és mióta csak az eszem tudom sokkal jobban kijöttem a fiukkal mint a lányokkal. Nem vagyok fius lány, én is szeretek ugyan ugy sminkelni,vásárolgatni stb. De egyszerűen nem szeretem a lányok társaságát. Folyton ki beszélnek mindenkit, mindig menni kell mindenhova csoportosan velük hogy ne haragudjanak meg, de a számomra legkínosabb ha elkezdenek olyan hangosan beszélni az utcán egy helyes srácról hogy ő is halja. A fiúkkal jól elvagyok. Lejárok velük kondiba, segítenek, lehet velük hülyéskedni akármiről, nem csapnak felesleges hisztiket és sokkal mélyebb barátságot tudok velük teremteni. Jobban tudok bennük bizni.

Nos eddig semmi baj nem lenne, csak hogy anya ezt nem akarja elfogadni. Szerinte kellene legalább egy baràtnő akivel csajos dolgokról is lehetne beszélni. Nem nézi jó szemmel hogy folyton csak fiúkkal megyek mindenhova. Volt hogy azt is megkérdezte nem-e leszbikus vagyok. Hiába bizonygatom hogy nem mindenféle összeesküvés elméleteket sző.

Hogyan magyarázzam el neki, hogy nem szeretnék lány barátokat mert eddig az összes ilyen lányos barátságomnak az lett a vége, hogy mekkora egy érzéketlen paraszt vagyok. (Khm, csak mert nem mentem el mozizni, meg fodrászhoz hanem ehelyett a fiúkkal kondiba mentem, vagy valami sorit néztem.)

Vagy egyáltalán miért gondolja azt hogy bajom lenne ettől? Kíváncsi vagyok hogy így kivülálló szemszögből ez milyen, vagy miért gondolja így.


2019. aug. 21. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Csak mondd el neki h a megfelelő lánnyal még nem találkoztál, de ha fogsz, bemutatod neki.
2019. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Pl:

anya múltkor részegen házibulin az összes fiú barátommal lefeküdtem,h lennék már leszbi?

2019. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le még senkivel, és nem is a legjobb haverjaimmal akarnám ezt kezdeni😅. Sőt, úgy tekintek rájuk mintha a nemlétező tesóim lennének. Szóval semmi ilyen nincs a dologban.
2019. aug. 21. 23:44
 4/12 anonim válasza:
78%
Hat ezzel en is hasonlóképpen vagyok, vannak lány barátaim azért, de velük mégsem jövök ki olyan jól mint fiú barátaimmal..
2019. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Ez a dolog nem is igazabol anyukad szempontjabol erdekes, mert elöbb-utobb felnötte valsz es nem kell majd neki megfelelned. Viszont, ha lesz egy pasid, az nem fogja jo szemmel nezni, hogy kizarolag fiu barataid vannak (illetve, hogy egyaltalan vannak fiu barataid). Persze az elejen azt fogja mondani, hogy nem gond, te ilyen vagy, blablabla, de aztan jön a feltekenyseg es valasztanod kell a barataid vagy a szerelmed között... Ez ilyen, az elet neha szivas. (Tapasztalat)
2019. aug. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha egy pasi választásra kényszerítene,páros lábbal rugnám ki. Igaz még nem volt kapcsolatom, de ha jól tudom a bizalom és a másik elfogadása elég fontos benne.
2019. aug. 22. 08:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jol tudod, es az is lenne a normalis, hogy elfogadja, hogy te ilyen vagy. De sajnos ez nem ennyire egyszerü. Majd megtapasztalod, hogy attol, hogy valakivel jol kijössz, mindennel jobban szeret teged es te is öt viszont, nem fogtok mindenben egyet erteni, en csak arra utaltam, hogy lehet, hogy neki nem fog tetszeni a sok fiu barat es lehet, hogy te annyira megszereted, hogy nem fogod tudni "paros labbal kirugni". Azt jobb, ha elhiszed (barmennyire mashogy gondolod most), hogy a szerelem mindent felül ir.
2019. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pedig ha ilyen párral hozna össze az élet azt nem nevezném szerelemnek. Inkább egy divat kapcsolatnak. Már bocs, de szerintem nem minden fiu várja el hogy eldobd az összes barátodat. Aki meg elvárja az nem szeret igazán. Volt aki így látta, én meg szakítottam vele. Ennyi. Nem kell túlgondolni a dolgokat és nem kell eldobni mindent egy tini szerelemért.
2019. aug. 22. 11:23
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

"Igaz még nem volt kapcsolatom"

"Volt aki így látta, én meg szakítottam vele."

Érdekes.


Mindenesetre kicsit gondolkodj előre is.

40 évesen is a barátaiddal akarsz majd lenni, ha a férjed ki nem állhatja őket/nem szereti, hogy más férfiakkal vagy?

2019. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A kapcsolat alatt komoly kapcsolatott gondoltam nem pedig egy hisztis kisfiút. Amúgy meg a kérédés nem erről szólt. Inkább élem le az életem egymagam a barátaimmal mint egy olyan emberrel aki nem is szeret.

(Amúgy érdekes, több párkapcsolat is működik úgy, hogyha vannak barátaid mellette. Szóval ne általánosíts kérlek. Nem jó palit fogtál ki. Fogadd el és lépj tovább vagy legalább ne itt vitatkoz. Kérlek)

Szóval inkább a kérdésre kérnék választ.

2019. aug. 22. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!