Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Anyum 45 eves, par honapja dobta ki apámat. Azóta kifordult magabol! Folyamatosan csak magaval van elfoglalva es folyamatosan rombolja az onbizalmamat is!

Pl: nekem (sajnos) eleg nagy mellem van igy 2 gyerek utan es hiztam is :( es neha veszek fel olyan felsot is, amiben latszik a dekoltazsom. Latom, hogy ez neki nem tetszik. Mar nem 1x mondta, hogy amugy abpasik nem a mellet nezik hanem a no segget meg az jobb nekik ha az nagy. (Neki szeles a csipoje szval gondolom ezert mondja) tudja, hpgy nincs onbizalmam..mostkar megjobban nincs.


Akkir folyamatosan, berogzotten azt hiszi, hogy ot mindenki bamupja! De komolyan! Megyunk az utcan es semmi masrol nem beszel csak hogy ot mindenki nezi stb.. Oke tenyleg nezik paran, de szerintem minden ember nez mindenkit. Engem is neznek, en is nezek mast. Ennyi. Multkor pl egy no nezett pont arra amerrol jottunk, es anyam jo hangosan mondta h mit kell bamulni. Nem is minket nezett. Es akkor mondja hogy annyira unja, hogy ot mindenki nezi, meg h mindenki mondja h milyen jol nez ki stb. En ennek orulok is, csak mar ejjel-nappal ezt hallgatom, es szo szerint el van szallva magatol!


Ami Kiakaszt a legjobban, hogy parommal nem olyan jo most a kapcsolatunk (anyumek nalunk laknak) es anyam minden aron azt akarja, hogy menjunk szet. (2 gyerekunk van) nem erti meg, hogy szeretem, es h majd idovel helyre jovunk.

Azt akarja, hogy egyeful legyek en is...vagy nem tudom de durva.

Mindenbe is beleszol.. De komolyan. Arrol nem is beszelve, hogy oltozkodik, stb takaritani meg nem takarit, meg a hugomat is telibe szarja. 10 eves a hugom, csunyan beszel, egesz nap a facebookot nyomja, anyam fozni se foz neki max heti 1x..stb. Ja egesz nyaron nem tanultak, nem olvasott meg semmi. Anyamat semmi nem erdekli csak a pasik meg az egoja. Ki vagyok akadva.

Ja koltozni se akar, hiaba mondjuk.


Mar kivagyok.. Lerombolt minden onbizalmamat ami volt a beszolasaival. Par hete szultem es igy megrosszabbul esik.

Koszi, hogy kiirhattam.


(Ezt a baratnom helyett irtam ki, olvasni fogja a kommenteket)



2019. aug. 22. 02:19
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Az utolsó mondattal el is vágtad magadat, hogy nem más írta ki a kérdést, mint a szenvedő alany! Ha mégsem így van nagyon ráérsz és ahelyett, hogy értelmes dolgot csinálnál, te is mással foglalkozol!


A véleményem az egy ilyen szülőről, hogy kidobnám, a húgommal együtt! Azért, mert gyökér volt és nincs hova mennie, ne varrja magát a nyakamba! Ennyi a véleményem. Megetetni, megitatni meg pláne nem tenném, ha ilyen! Persze milyen a magyar ember miért is akarná ha szétmenne a nő párjától. Ha már az én lovam megdöglött, dögöljön meg a szomszédé is! Meg persze dolgozni nem akar, de azért a családi pótlék, meg gyerektartás jól jönne. Két gyereknél mindjárt úgy megy, hogy a fizu 30-40%-a, ami azért nem olyan rossz pénz mondjuk egy gyenge 300as fizetésnél.

2019. aug. 22. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Dolgozik, 1 szoval se irtam, hogy nem.

De attol sztem fozhetne a gyerekere. Meg tanulhatna vele, egy heten 3 szabadnapja van. 10 nap mulva suli es a gyerek a kotelezo olvasmanyt se olvasta el!

2019. aug. 22. 03:41
 3/9 kiss jozska200056 válasza:
60%
Szerintem kapu zárási pánik szard le jo magasrol magadal törödj elég felnöt vagy ha már van 2 gyereked és tudod hogy hogy van ez ha nem majd egyszer meg tudod
2019. aug. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fél attól, hogy idősödik, hogy már nem huszonéves, hogy nem fog találni többet senkit, stb... Ezért nyom le másokat (lelkileg) hogy ő úgy érezhesse: azáltal hogy másikat lebecsmérli, önmagát felértékelte. Ezek csak illuzorikus dolgok, a hatás nem tart sokáig. Olyan kontextusban kell értékelni az ilyesmit, hogy egy kétségbeesett ember lelki szenvedéseinek megnyilvánulásai és nem kell magára venni a lánynak sem semmit ebből.

A húg viselkedése a nem nevelés eredményének visszatükröződése.

2019. aug. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mert ennyire jelentkezhet a kapuzarasi panik, hogy nem latja el a kotelessegeit?! Ilyet meg azert nem lattam sehol soha, hogy egy anya ennyire nemtörődöm a 10 eves gyerekevel! Regen nem volt ilyen!


Honapok ota tart ez, es csak magarol beszel egész nap..

2019. aug. 22. 07:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Valami történt a lelkében. Azon kívül hogy a változásra fel van hívva a figyelme és a tízéves nevelésére is, valamint esetleg meg van említve, hogy lehet érdemes segítséget kérnie szakembertől, mást (véleményem szerint) nem nagyon lehet tenni.
2019. aug. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Kamuuu.... Kezdődhetne már az iskola. kevesebb lenne a szappanoperás kitaláció.
2019. aug. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ja, barcsak szappanoperas kitalacio lenne :)

25 evesen nem talalgatok ki ilyeneket..


Mar volt szo pszichológusrol, nem akar. Azt mondta, jol erzi magat igy.

2019. aug. 22. 09:38
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
Nálatok lakik, mondd meg neki vagy normális lesz vagy fel is út, le is út... Nem akar költözni? Na és? Ha tiétek a lakás simán kitetethetitek jogi úton... Hiába az anyád, pióca mód viselkedik, nem vagy köteles elviselni. Esetleg meg lehet próbálni (ha a hugod sorsát a szíveden viseled), hogy beszólsz a gyámügynek mennyire elhanyagolja a hugod
2019. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!