Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan vertem meg apám haverját?

Jogosan vertem meg apám haverját?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok. A szüleim 50-55 évesek. Összevesztek, de nem úgy mint eddig. Eddig vitáztak max egy hetet és kész, de már most vagy 4 hete ez megy és válni akarnak. Nos ez ha a saját döntésük még oké, de tudtomra jutott hogy apám egyik haverja még bíztatja is apámat arra hogy vitázzon anyámmal meg hogy hagyja ott. Azért mert anyám meg a haver nem jönnek ki jól. Erre elszált az agyam, miaz hogy beleszól egy család életébe, egy 20 éves kapcsolatba egy jött ment senki ? Kérdőre vontam meg hogy maradjon ebből ki, erre szó szót követett és aztán bunyó lett. Szerintetek jogos volt ?
2019. aug. 26. 20:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem igen. Féreg fajta az ilyen. Na, de apád is, hogy hagyja.
2019. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
72%

Remeljuk hogy nem fog feljelenteni !! Es nincsek komoly serulesei

De az is lehet hogy teged is elveret majd a haverjaival akik tobben lesznek ?!

2019. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Megértem az indulataidat, de a konfliktusok ilyen jellegű kezelésével te is húzhatod a rövidebbet, ha feljelentést tesz a fickó. A másik dolog az, hogy akármennyire szemét dolog megpróbálni szétráncigálni két embert, ez csak akkor működik, ha apád fogékony a haverja szövegelésére. Mondhatta volna azt is, hogy "köszi, felnőtt ember vagyok, és a feleségemmel beszélem meg azt, ami kettőnkre tartozik".
2019. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már, 55 éves majom kit küld rám, a Korda Gyuri bácsit ? :D

Jöjjön, van küzdősport múlt meg egy két eszköz is a tarsojomban.

Bizonyítéka nincs.

2019. aug. 26. 20:43
 5/34 anonim ***** válasza:
36%

A verekedést nyilván nem szabad pártolni, így jó tanacsként azt mondom többé ne.


Viszont én is úgy elvertem volna ezt a nyomorultat, mint a szart, pedig nő vagyok. Mit hisz magáról???

2019. aug. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
86%

1) Nem volt jogos, hogy megverted

2) Egy barát lehet jobban átlátja, hogy mi a jó apádnak, mint te-az biztos, hogy egy szar házasságban sikerült egy erőszakos vadbarmot neveljenek, megérte <sarcasm>

3) Semmi közöd apád és anyád házassági döntéseihez

2019. aug. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ha nekem nincs közöm hozzá, akkor neki miért van te ..
2019. aug. 26. 20:45
 8/34 A kérdező kommentje:
Amúgy azért teszi mert nem bírja anyám, meg már ő is elvált 6 éve és írigy.
2019. aug. 26. 20:46
 9/34 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem volt jogos a részedről. Értem hogy miért haragszol rá ennyire de ez nem jogosit fel téged a verekedésre.
2019. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem volt jogos.
2019. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!