Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális az, hogy mindezek...

Normális az, hogy mindezek ellenére nagyon szeretem az édesanyámat?

Figyelt kérdés

Anya igazából enyhén szólva "olyan amilyen". Bővebben kifejtve: Alpári, flegma, lekezelő stílusa van a környezetével, mindenkivel. Trágárul beszél, káromkodik. Mindig mindenkiről és mindenről megvan a véleménye, mindig megmondja a "tutit". Jelenleg takarítóként dolgozik (ott a hasonló stílusú takarítónőkkel elvihorásznak). Külsőre kicsit molett, de folyton kinn van a fél hasa, forrónacit visel, villogtatja a kőműves dekoltázsát, tetkói vannak, vágni lehet körülötte a füstöt a cigarettától, meg nő létére akkorákat fingik, hogy csak na.


Otthon sem mindig könnyű vele, de a fent leírtak ellenére velem általában gyengéd, gondoskodó, szeretetteljes volt, kiskoromban is és most is és a stílusa ellenére úgy érzem, csodálatos, aranyos anyukám van, örülök, hogy van nekem. Inkább nem is veszek tudomást a viselt dolgairól. Tudom, hogy borzalmas a viselkedése, de mégis szeretek vele lenni, beszélgetni vele, viccelődni, együtt tévézni, eljárni erre-arra. Vagy ha más nem, csak megölelni, hozzábújni. Egyszerűen imádom, nem tehetek róla, képtelen vagyok nem szeretni. Ha meg épp valahol elvagyok, azt érzem, hogy szörnyen hiányzik. Szerintetek nagyon nagy őrültség? Hibbant vagyok, hogy így érzek anya iránt a hülyeségei mellett is? Vagy szerintetek elfogultság, elvakultság lehet? Miért érzem őt tökéletesnek, holott a legkevésbé sem az?


16/L



2019. aug. 29. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Orüljél,hogy ilyen anyud van.
2019. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen. :)
2019. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Egy edesanya sosem tehet olyat, amiert nem lehetne szeretni, tisztelni. Az edesanya mindig egy kotelek lesz a gyermekenek. Szerest ot nagyon!
2019. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
*nem szeretni, tiszteni, szoval mindig szeretni tudjuk es tisztelni, * Szeretsd!
2019. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Egy edesanya sosem tehet olyat, amiert nem lehetne szeretni, tisztelni." Ó, dehogynem, nagyon is tehet ilyet, hagyjuk már ezt a hülyeséget. Az enyém szinte minden nap vert, szíjjal, bottal, ami a kezébe akadt, nyilvánosan megalázott, lelkileg terrorizált, de olyan is volt, hogy bezárt 2 napra a pincébe kaja nélkül télen, mert 11 évesen nem mosogattam el időben. Nem is szeretem és nem is tisztelem, hiába szült meg, nincs is vele kapcsolatom. Szóvak ennyit erről.


Viszont ahogy írod, kérdező, veled jól bánik anyukád, szeretettel nevel és jó viszonyban vagytok, tehát tök természetes, hogy szereted, szeressétek egymást továbbra is :)

2019. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, normális. Nekem is pl., ha most belegondolok, minden családtagomban és közeli ismerősömben van olyan tulajdonság, amit nem szeretek, sőt, szinte utálok. De ez szerintem nem baj, mármint normális. Mármint, attól még nyilván szeretem őket, de senki se tökéletes. Szerintem mindenkiben fel lehet fedezni valamilyen kis idegesítő hibát, senki sem tökéletes, de ez így van jól. Szóval teljesen normális, hogy ettől még szereted őt.
2019. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy öltözködési ficamos, meg egyszerű stílusa van, még lehet jó anya, nem függ össze a kettő. :)

Ha úgy érzed, kellemetlen helyzetbe hozza magát, csináljatok anya-lánya napokat, amikor vásárolni mentek. Nyilván az alap stílusa nem fog változni, de ha ad a véleményedre, segíthetsz neki néhány előnyösebb ruhát választani. Pl nincs baj a leggingsszel teltebbként sem, de akkor hosszabb tunikát érdemes választani, nagyon nőcis tud lenni. :) Dicsérd meg, ha felpróbál egy ilyet, mondd el, mennyire jól áll neki.

Nyilván a cigiről nem fogod tudni leszoktatni, a tetkók meg vannak és kész (nincs utóbbival semmi gond egyébként szerintem). A stílusa olyan, amilyen, bár én felnőtt fejjel már simán beszólok anyámnak, hogy nem kell mindenkiről hangosan véleményt formálni :-), 16 évesen ezt még nem mertem volna megtenni érthető okokból.


Röviden, a stílus nem függ össze azzal, hogy mennyire jó szülő, ne legyen ciki, hogy szereted őt, ritka az ilyen manapsàg, légy rá büszke.

2019. aug. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Az Édesanyját legfeljebb akkor nem szereti az ember, ha nem nevelte vagy nevelte, de nagyon kegyetlenül bánt Vele. Ne érezd emiatt rosszul Magad. Én ismerek egy lányt, akit az anyja otthagyott kiskorában, s az apja finoman fogalmazva erkölcsileg kifogásolható életet él - fiatal c*gánylányokat futtat prostituáltként, drogot árul, uzsorázik, állítólag lányokat is erőszakolt meg. De a lányáért mindent megtett, ezért a lánya is imádja.
2019. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen,természetes,hogy szereted.

Ami negativ dolgokat irsz róla,hát egyikünk se vagyunk hibátlanok.Lehet a környezete teszi,ahol dolgozik.

2019. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Most miert kellett lepontozni? Nyilvan vannak kirivo esetek mint a tied, de en altalanossagban irtam. Am ezt inkabb a megbocsajtasra ertettem!
2019. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!