Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csalódást okoztam a szüleimnek...

Csalódást okoztam a szüleimnek mert nem vagyok sikeres párkapcsolati értelemben a lányoknál, viszont tudják hogy mennyire nehéz párt találni, mit tegyek? 26F

Figyelt kérdés

Nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel. Sajnos sosem volt szerencsém párkapcsolati ügyben. Nehéz kedves lányt találni, hosszú párkapcsolatot létesíteni. Apa és Anya megértő, ők is tudják ezt, de mégis csalódottak. Főleg, mert nekik, amikor ők voltak fiatalok, mindig volt párjuk. Nekem meg már hosszú évek óta nincs senkim, szex sem történt. (Tudják, hogy nem érdekel az alkalmi szex, tiszteletben tartják.) Rossz érzés hogy bár nem mondják ki, szomorúak hogy egyedül, magányosnak látnak. Aggódnak értem, szerintük nem egészséges hogy ilyen hosszú ideje egyedül vagyok meg nincs nemi életem. Szerintük egy fiatal srácnak az lenne a helyes ha sokat lenne lánnyal együtt, főleg ebben a korban amiben vagyok.


Mit tegyek? Rossz érzés hogy csalódást okozok nekik, pedig ők is tudják, mennyire nehéz normális társat találni.


2019. szept. 1. 10:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem verseny,nyugi :)

A szerelem nem olyan,hogy a szülők számára kell "eredményt felmutatni".

A párod legyen majd előtted minden esetben,ne a szüleid.


Szerintem az kellemetlenebb lenne,ha hetente állítanál haza Julcsival majd Mariskával.

Szép lassan, majd kialakul.

20/L

2019. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Bocs kérdező de ez pszichiáterért kiált. A szüleid kedvesek és aranyosak, de 26 évesen a világon semmi közük a nemi életedhez, ez a vicc kategória. Ahogy az is, hogy azért akarsz kapcsolatot, hogy a szüleidnek örömöt okozz.

Nem vicc, tényleg beszéld meg ezt egy pszichiáterrel.

2019. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Szakadj le a szüleidrõl

27F

2019. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Figyelj: ha gorcsosen akarod, annal nehezebb lesz. Lazits es hamarabb eljon a szerelem, mint gondolnad!
2019. szept. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell minden lányról azt hinni,hogy rossz.Ismerkedj és akkor majd válagathatsz.Nem feleséget keresel egyelõre,hanem barátnõt.lehet akirõl azt hiszed,hogy ilyen meg olyan lány,az lesz neked a legkedvesebb.
2019. szept. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha a kérdező tényleg a saját meg a szülei gondolatát írta le, akkor valóban kissé beteges a dolog, mert a gyereknél a párkapcsolat hiánya a szülőben nem okozhat semmiféle "csalódást".
2019. szept. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván nem csalódottak a szülei, és nem, nem akarnak beleszólni a nemi életébe, csak szeretnék, ha lenne egy társa, hogy ne álljon egyedül a világban, ha ők már nem lesznek vele. Miért lenne ez beteges?
2019. szept. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

Ezt most nem értem.A szüleid csalódottak mert nincs barátnőd és nemi életed?

Ez most nekik rossz vagy neked?

2019. szept. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
Én teljesen megértem. Apukám idős és súlyos beteg, és amióta rosszabb állapotban van, sokszor utalgat, hogy mi lesz, ha ő már nem lesz, és azóta egyre jobban nyomaszt ez a téma engem is. Mivel én nem szerelmi kapcsolatot keresek, így még nehezebb dolgom van a párkeresésben, mint egy átlagos embernek.
2019. szept. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%

Kedves Kérdező!


26 évesen még nem vagy semmiről elkésve !


Az a lényeg, hogy legyél nyitott az ismerkedésre és a lehetőségekre, valamint felejtsd el az előítéleteket!


Lehet, hogy te mondjuk egy 50 kilós, diplomás csajt keresel, közben meg egy molettebb vagy szakmunkás nő mellett találnád meg a boldogságot, nem tudhatod!


Regizz be netes társkeresőkbe, legyél őszinte, kedves, tölts fel magadról mosolygós képet és ismerkedj, randizz kötetlenül, elvárások nélkül és majd akkor, amikor nem görcsölsz rá és sok új embert megismersz, akkor esélyed lesz megtalálni az igazit is!


Persze ez nem megy egyből és sok csalódás, pofon is keresztül vezethet rajta, de a lehetőség is ott van, csak nem szabad feladni!


A szüleid nagyon szeretnek téged és nem okozol nekik csalódást azzal, ha próbálkozol és nem sikerül.


Örülj annak, hogy komoly kapcsolatot szeretnél és nem vagy alkalmi f-sz, akinek csak dgásra kell egy nő.


Hidd el, az ilyen rendes fiút sok rendes lány megbecsülné, csak egymásra kell találnotok és ehhez tenned kell.


Sokan életük végéig nem találják meg a párjukat, mások meg változtatnak a szemléletmódjukon, igényeiken és képesek kompromisszumokat is kötni.


Azt kell eldöntened, hogy mi a legfontosabb, amit a másikban keresel és a többit meg mennyire tudod tolerálni.


Senki sem tökéletes, de akik megszeretik, megértik egymást, azok egymásnak tökéletesek. És sose mások elvárásainak akarj megfelelni, hanem mindig a szívedre hallgass és a megérzéseidre, valamint figyelni kell a jeleket is, mert erőltetni sem lehet az ilyesmit, legyél türelmes és nyitott!


Persze, szerencse is kell, de sok múlik azon is, hogy milyen kisugárzást mutatsz, hogy tudsz-e adni vagy csak kapni szeretnél. A szeretet szeretetet fog vonzani és ha úgy viselkedsz másokkal, ahogy te szeretnéd, hogy veled viselkedjenek, akkor meg fogod kapni azt, amire vágysz!


Kitartást és sok sikert kívánok!


(Másoknak is sikerült már, neked is sikerülhet, ha igazán akarod és teszel is érte!)

2019. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!